Para karşılığı cinsel ilişki bahanesiyle anlaştığı kadını önce koltuğa bağladı sonra...

Bursa'da Ç.B. (26) para karşılığı ilişkiye girmek üzere anlaştığını öne sürdüğü F.B.'yi (36) bıçak tehdidi ile cep telefonu ve bir miktar parasını gasbettikten sonra iple koltuğa bağlayıp kaçtı.

Eklenme: 28 Mart 2019 12:12 - Güncelleme: 28 Mart 2019 12:13

F.B., yardım çağrılarını duyan komşuları tarafından kurtarılırken, olayla ilgili çalışma başlatan polis şüpheli Ç.B.'yi kısa sürede yakaladı.

Olay, sabah saat 05.00 sıralarında Bursa'nın merkez Nilüfer ilçesi Görükle Mahallesi'nde meydana geldi. Ç.B., para karşılığı ilişkiye girmek üzere F.B. ile görüştü. Kadının evine giden Ç.B., iddiaya göre ilişkiye girdikten sonra bıçak tehdidi ile F.B'nin telefonu ile bir miktar parasını gasbetti.

Ardından kadını iple koltuğu bağlayan şüpheli, evden çıkarak uzaklaştı. Bağırma seslerine uyanan komşuları F.B.'yi koltuğa bağlı vaziyette görünce polis ve sağlık ekiplerine haber verdi.

Olay yerine gelen sağlık ekipleri sinir krizi geçiren F.B.'yi Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırırken, polis şüpheli Ç.B.'yi yakalamak için çalışma başlattı.

Çevredeki güvenlik kameralarını inceleyen polis, şüpheli Ç.B.'nin kullandığı aracı tespit ederek takip altına aldı. Takip edildiğini fark eden şüpheli ile polis arasında kovalamaca yaşandı. Şüphelinin kaçış güzergahı üzerinde önlem alan polis, Ç.B.'yi beraberinde bir arkadaşı ile birlikte yakaladı. Gözaltına alınan Ç.B.'nin ifadesinde gasbetmediğini öne sürmesine rağmen üzerinden F.B'ye ait telefon bulundu. Ele geçirilen cep telefonu sahibi F.B.'ye teslim edilirken, şüpheli Ç.B., emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Etiketler : bursa, haber