MedyaFaresi MedyaFaresi

Özlem Gürses Affetsen ile ekranlara dönüyor!

FOX Tv'de Özlem Gürses'in sunumuyla ekrana gelen Affetsen çarpıcı konuk ve konularıyla izleyicilyle buluşacak..

Eklenme: 08 Şubat 2013 13:19 - Güncelleme: 10 Nisan 2016 03:38

Affetsen’in ilk yayınında bir anne hayatı boyunca verdiği en zor kararla yüzleşecek.

Hacer Kamış, bir annenin verebileceği en zor kararı vermek zorunda kaldı ve acilen böbrek nakli gereken iki kızından birine böbreğini verecekti. Çaresiz anne böbreğini hangi kızına verdi? Sonrasında neler yaşandı? Hacer Kamış ve böbrek hastası kızları yaşadıklarını canlı yayında yaşadıklarını anlatacak. Anne böbreğini veremediği kızından af dileyecek, peki genç kız annesini affedecek mi?

Affetsen’in bir diğer konuğu Sevda Alim. 56 yaşındaki Sevda hanım 36 yıldır ilk aşkını bulmak ve ondan özür dilemek bekliyor. Sevda hanım ilk aşkını bulabilecek mi? 36 yıllık aşk hikayesi nasıl son bulacak? Sevda hanımın af dileği kabul edilecek mi?

AffetSEN 10 şubat pazar günü Leyla ve Mecnun hikayesini aratmayacak aşk hikayesiyle ekranlarınızda olacak.

 26 yaşindaki İlkay, aldattığı sevgilisi tarafından terk edildi. İlkay, sevgilisinin kendisini affetmesini istiyor peki genç adamın dileği gerçekleşecek mi? Canından çok sevdiği sözlüsü, İlkay’ı affedecek mi? Aileler bu aşkı kabullenecek mi? İlkay, kendisini affettirmek için sevgilisine ne söyleyecek?

Anneanne yetim torununu besledi büyüttü. Ancak o torununun hakkını yediğini düşünüyor ve ondan af dilemek istiyor. Peki anneane torunundan nasıl af dileyecek? Torunu anneannesini affedecek mi?

Ayça Akın 3 yaşında doktor hatası yüzünden engelli oldu, çocukluğu hastanelerde geçirdi. Şimdi bir genç kız olan Ayça kendisine çocukluğunu yaşatmayan, hayatını hastanelerde geçirmesine neden olan doktorunu affedebilecek mi?

 Af edilmeyi dileyenlerin ve kendisinden af dilenmesini isteyenlerin programı AffetSEN, ekranların deneyimli ismi Özlem Gürses’in sunumuyla Cumartesi ve Pazar günleri 16.30’da FOX ekranlarında.