MedyaFaresi MedyaFaresi

Özgür Aras, Deniz Seki ile neler konuştu?

Cezaevinde Deniz Seki’yi ziyaret eden ünlü menajer Özgür Aras, Beyaz Tv’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına konuştu. Deniz Seki ile geçirdiği 40 dakikayı canlı yayında tüm detaylarıyla anlatan Aras, sevenlerine Deniz Seki’ye mektup yazmaları çağrısında...

Eklenme: 19 Kasım 2014 15:29 - Güncelleme: 04 Nisan 2016 12:40

Özgür Aras’ın açıklamaları şöyle;

“FARUK SALMAN YÜREKLİ VE AŞIK BİR ADAM”

Deniz Seki benim 17 yıldır hayatımda olan biri. Albüm hazırlıkları bitmişti ki bu kötü süreç yaşandı. Deniz Hanım talep etmezse, kimse kendisini göremiyor. Sağolsun görmek istediği isimler arasına benim de ismimi yazdırmış; benim dışımda ailesinin ve nişanlısının isimleri de vardı. Faruk Bey yürekli ve Deniz'e aşık bir adam.

“FARUK BEY SAĞLIK SORUNLARI SEBEBİYLE GELEMEDİ”

Faruk Bey de ziyarete gelmeyi çok istiyordu ama bir rahatsızlığı vardı. Biz sağlığı için gelmemesini rica ettik kendisinden. Önümüzdeki Salı  Faruk Bey de Deniz’in yanında olacak.

"DENİZ ÇOK KIRGIN VE ÜZGÜN”

Ben kendisini çok kötü göreceğimi düşünerek Deniz’in yanına gittim. Yüzündeki ışık bütün hislerimi bastırdı. Deniz haksızlığa uğradığını düşünüyor; çok kırgın ve üzgün. Özellikle magazin basınınından birçok isme kırgınlığı var. Yol arkadaşlığı yaptığı, bunca yıl hayatını paylaştığı arkadaşlarına kırılmış.

“GEÇMİŞTE BİRLİKTE OLDUĞU İSİMLERLE ANILMAKTAN RAHATSIZ”

Deniz “Bunca yıl geçmesine rağmen; magazin basınından ne yazık ki dost biriktirememişim.” dedi. Yaşanan olayların magazin haberi olarak aktarılmasına içerlediğini söyledi. Geçmişte birlikte olduğu isimlerle de halen daha anılmaktan rahatsız. Sonuçta beş yıllık bir ilişkisi var. Kendisine ve ilişkisine saygı gösterilmesi gerektiğini düşünüyor. İnsanlar halen Deniz Seki o maddeleri kullanıyormuş gibi davranıyor.

“DENİZ DİĞER MAHKUMLARI MOTİVE ETMİŞ”

Hep aynı cümleleri kullanıyor. “Ben suçsuzum” diyor ve kendinden başka kimseye zarar vermediğini söylüyor. 13 kişilik bir koğuşta kalıyor. Mahkumlar ve aileleriyle de konuşma fırsatı buldum; hepsi Deniz’i çok sevdiklerini ve kendisiyle çok iyi anlaştıklarını söylediler. Mahkumlar ailelerinin karşısına hep bakımsız çıkıyorlarmış, Deniz Seki mahkumlara moral olsun diye, kendilerine gelmelerini ve güzel görünmelerini söylemiş. Mahkumlar ve aileleri, Deniz Seki’nin diğer mahkumlara motivasyon sağladığını ve çok mutlu olduklarını söylediler.

“SEVENLERİ MORAL VERMEK İÇİN MEKTUP YAZABİLİRLER”

Başıma bir şey gelmediği müddetçe, her Salı Deniz’in yanında olacağım.
Benim bir ricam var; Deniz Seki’yi sevenler, ona moral vermek için mektup yazabilirler. Yazdıkları mektubu Deniz Seki adına “Bakırköy Kadın Cezaevi, A1 Koğuşu, Bakırköy – İstanbul” adresine gönderebilirler.

DENİZ İSTERSE CEZAEVİNDE EVLENİRİZ

DENİZ SEKİ'Yİ O MU ELE VERDİ?

FOTOGALERİ İÇİN TIKLAYIN