MedyaFaresi MedyaFaresi

Otobanda benzini biten Yeliz Yeşilmen gözyaşlarına boğuldu

Ünlü şarkıcı Yeliz Yeşilmen, aracıyla yolculuk yaparken otobanda benzin bitince sinirden gözyaşlarına boğuldu. Çocuklarıyla otobanda kalmaktan korkan Yeşilmen, yaşadığı duyguları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Eklenme: 25 Kasım 2019 09:26 - Güncelleme: 25 Kasım 2019 09:30

Yaptığı paylaşımlarla ve açıklamalarıyla sık sık gündeme gelen şarkıcı Yeliz Yeşilmen, dün dolu benzinli aracıyla yolculuk yaparken yolda kaldı.

Çocuklarının da yanında olmasıyla panik olan Yeşilmen, gözyaşları içinde "Kimleri gözü kalıyor bilmiyorum" dedi.

GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Sosyal medya hesabını en aktif kullanan ünlülerin başında Yeliz Yeşilmen, Instagram hesabının hikaye kısmından video yayınlayarak yaşadığı talihsiz bir olayı anlattı.

İşte o video...

Çocuklarının da içinde olduğu aracıyla ıssız bir otobanda yolda kalan Yeşilmen, yaşadığı olayı gözyaşları içinde şöyle anlattı:

"Az önce hüngür hüngür ağladım çünkü benzin sıfıra indi. 100 kilometrelik yolda bir tane benzinlik bulamadım. 120 km benzin vardı. Allah'ın nasıl bir mucizesi olabilir ki ben sıfırı gösteren benzinle arabayı boşa alıp 10 km gittim. Kimleri gözü kalıyor, ne oluyor bilmiyorum. Sonra mutluluktan mı sevinçten mi stresten mi ağlamaya başladım. Gerçekten Allah'a şükürler olsun. Gerçekten kalpten dua edin bu bir mucize. Çok yıprandım sinirden ağladım."