Abone Ol

Ev Yapımı Salça Satmıştı: Osmanlı Torunuyla 12 Bin Liraya Teravihli Kudüs Gezisi

Osmanlı padişahlarından 2. Abdülhamid'in torunlarından olduğunu öne süren Orhan Osmanoğlu ile Kudüs’te Teravih Namazlı gezi programının fiyatı 12 bin TL.

Ev Yapımı Salça Satmıştı: Osmanlı Torunuyla 12 Bin Liraya Teravihli Kudüs Gezisi

Cumhuriyet'yen Bora Erdin'in haberine göre 'Şehzade' sıfatını kullanan ve 2. Abdülhamid’in torunu olduğunu iddia eden Orhan Osmanoğlu, doların 10 TL’yi aştığı 2018’de, “Dolarınız varsa satın 1,5 TL’ye inme durumu var” paylaşımında bulunmuştu. Osmanoğlu’nun öngörüsüyle bugünkü dolar kuru arasındaki fark ise yüzde 900’lü seviyelere geldi.

Ev Yapımı Salça Satmıştı: Osmanlı Torunuyla 12 Bin Liraya Teravihli Kudüs Gezisi - Resim: 1

Osmanoğlu’nun bir seyahat acentesi ile “Orhan Osmanoğlu ile Ramazan’da Teravih Namazı” temalı Kudüs seyahatini 790 dolara sattığı ortaya çıktı. Mevcut dolar kuru ile turun fiyatı 12 bin TL’yi buluyor.

Ev Yapımı Salça Satmıştı: Osmanlı Torunuyla 12 Bin Liraya Teravihli Kudüs Gezisi - Resim: 2

Osmanoğlu daha önce de ticari sosyal medya hesabından ev yapımı salça satışı yapmıştı.

Ev Yapımı Salça Satmıştı: Osmanlı Torunuyla 12 Bin Liraya Teravihli Kudüs Gezisi - Resim: 3

4 YILDIZLI OTELDE KALINACAK

Resmi kayıtlara göre Mustafa Topbaş’ın sahibi olduğu Sehlen Turizm isimli şirketin sattığı paket program 4 gün 3 gece sürecek. Tur içerisinde pazarlanan ekstra ise “Orhan Osmanoğlu İle Ramazan’da Teravih Namazı” olarak belirtildi. Türk Havayolları’nın tarifeli seferi ile gidilecek olan tur 19-20-21-22 Nisan 2022 tarihlerini kapsıyor. Konuklar 4 yıldızlı otellerde ağırlanacak ve açık büfe yemeklerden faydalanacak.