MedyaFaresi MedyaFaresi

Oprah'ın veda gecesinde yıldızlar gecidi! 25 yıllık şov bitti!

ABD televizyonlarının en sevilen talk şovcusu Oprah Winfrey'in 25 yıldır devam eden programı sürpriz bir finalle noktalandı.

Eklenme: 19 Mayıs 2011 11:24 - Güncelleme: 20 Mart 2016 03:44

Sanatçı dostları, onu son programında yalnız bırakmadı.

Amerika'nın en popüler talk şovcularından Oprah Winfrey, 25 yıldır yürüttüğü televizyon programını sanatçı arkadaşlarının hazırladığı sürpriz bir finalle bitirdi.

Salı akşamı kayda alınan ve 23-24 Mayıs'ta ABD televizyonlarında gösterilecek olan final programına kimlerin katılacağını Winfrey bilmiyordu.

Madonna, Beyonce, Tom Cruise, Usher, Stevie Wonder, Halle Berry, Aretha Franklin ve Michael Jordan gibi birbirinden ünlü sanatçıların konuk olduğu programın açılış konuşmasını yapan Tom Hanks, "Aşk dolu birisin. Şovunla hayatımızı anlamlandırdığın için teşekkür ederiz" dedikten sonra Winfrey'in sanatçı dostlarını tek tek sahneye çağırdı.

'Chicago's United Center'da düzenlenen programı yaklaşık 13 bin Winfrey hayranı içeriden izleme şansı yakaladı. Sunucuyu son programında yalnız bırakmayan dostları arasında, ABD'de yaşayan Türk asıllı Doktor Mehmet Öz de vardı. Programı bitireceğini geçen sene açıklayan Winfrey, yeni kurduğu kendi kanalı Oprah Winfrey Network'e (OWN) daha fazla zaman ayırmak istediğini söylemişti.

"ONDAN ÇOK ŞEY ÖĞRENDİM"

Madonna, ünlü sunucu için şunları söyledi:

"Milyonlarca insan Oprah'tan esinleniyor ve ben de bunlardan biriyim. O inandığı şeyler için savaşıyor. Ondan çok şey öğrendim."