MedyaFaresi MedyaFaresi

Öp beni Brad! Angelina Jolie ve Brad Pitt kimseye aldırmadı!

Bu film bitmez, Angelina Jolie ve Brad Pitt kamuoyuna açık aşklarıyla bir kez daha kamera karşısında.

Eklenme: 27 Şubat 2010 16:59 - Güncelleme: 24 Mart 2016 04:30

Buzlar eriyor, üçüncü şahıslar yok oluyor ve beyazperdenin en çok konuşulan çifti Angelina Jolie ve Brad Pitt, 'aşık' rollerine yeniden soyunuyor.  Son zamanlarda çıkan milyon dolarlık anlaşmalarla ayrılacakları dedikodularına inat, kara bulutları dağıtmaya pek hevesli görünen Hollywood'un birinci sınıf çifti, şimdilerde kameralardan kaçmak yerine birbirlerini öpücüklere boğarak tüm dünyaya "Ayrılmadık" mesajı vermeye çabalıyor.
Oysa bundan sadece birkaç ay öncesine kadar birlikte bile görünmekten kaçınıyorlardı. Çiftin şubat başında Miami'de gerçekleşen Amerikan futbolu Super Bowl'un finalinde dudak dudağa görüntüleri, maçın bile bir adım önüne geçmiş ve kameralar 'tribünlere oynayan' bu çifte odaklanmıştı.
Ve şimdi bu sahnenin bir benzeri Fransa'nın başkenti Paris'teki 'The Tourist' filminin çekimlerinde yaşandı. Jolie'nin Johnny Depp'le başrolü oynadığı film setini kızları Shiloh ve Zahara'yla  ziyarete gelen Brad Pitt, sevgilisine tutkulu bir öpücük verdi.

"Aşkımız uluorta"
Film ekibini ve kameraları umursamaz tavırlarıyla dikkat çeken çift, üzerlerine adeta etiket olan "ayrıldılar" haberlerini bir kez daha yalanlamak istercesine aşklarını göz önünde yaşama kararı vermiş gibi görünüyordu. Sonuç: 205 milyon dolarlık boşanma anlaşması rafa kalktı, yerini "aşkımızı uluorta yaşayalım, sevgilim" anlaşması aldı. Sahte ya da gerçek, bunu onların dışında kimse bilmiyor. Brad Pitt'in eski eşi Jennifer Aniston'dan bu aralar bahseden pek yok. (Araya aktör Gerard Butler girdi, neyse ki!)
Dünya bir süreliğine rahat etsin, Brangelina şimdilik ayrılmıyor.