Abone Ol

Olay TV'nin perde arkası: Süleyman Sarılar, Fatih Portakal'a anlattı

Fatih Portakal’ın Youtube kanalına konuk olan Süleyman Sarılar, “Olay TV’nin bütün yayın hakları, lisansı ve hissesinin tamamı Cavit Çağlar’ın. Ancak Hüseyin Köksal bir sermaye koydu ve birlikte yola çıktılar. Şimdi bu ortaklık bitiyor” dedi.

Olay TV'nin perde arkası: Süleyman Sarılar, Fatih Portakal'a anlattı

Hüseyin Köksal’la her gün görüştüklerini ve kanalda habercilik faaliyetlerinin sürdüğünü ifade eden Sarılar, “Ekiple birlikte yola devam etmek istiyor kendisi. Biz bir yol bulacağız” dedi.

Kanalın kadrosunda Nevşin Mengü, Özlem Akarsu Çelik, Duygu Demirdağ, Ali Ekber Aydın, Şafak Ongan, Nazlı Bolak, Gökhan Kayış, Ünal Kaya, Kenan Şener ve Alican Uludağ gibi isimler yer alıyordu.

CAVİT ÇAĞLAR NE DEMİŞTİ?

Olay TV'nin kapanmasından dolayı çok üzgün olduğunu yineleyen Çağlar, yolları ayrılan çalışanlara hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek şu açıklamayı yapmıştı:

“Ben merkez sağda siyaset yapmış bu ülkeye hizmet etmiş bir kişiyim. Olay TV yayın ekibinin yaptığı yayınlar beni rahatsız etti. Tarafsız yayın yaparken HDP yayınlarına ağırlık verilmesi üzerine bu konuyu beraber iş birliği yaptığım ortağıma ilettim.

Bunun üzerine ‘yeni bazı arkadaşları kanala ilave edip denge kuralım’ dediğimde ortağım bunu kabul etmedi. Ben de bu şartlarda devam edemeyeceğim, kanaldan ayrılmak durumunda kalacağımı söyledim. Bu iş bana ders oldu.”

FATİH PORTAKAL'IN YOUTUBE KANALINDAKİ VİDEONUN TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN