MedyaFaresi MedyaFaresi

Oğuz Haksever canlı yayında patladı! CNN'i de biliriz...

MEDYAFARESİ VİDEO NTV'de Taksim Gezi Parkı ile ilgili gelişmeleri konukları ile tartışan Oğuz Haksever, canlı yayın konuğunun sözlerine müdahale etti.

Eklenme: 12 Haziran 2013 10:38 - Güncelleme: 02 Nisan 2016 16:20
OĞUZ HAKSEVER’İN CANLI YAYINDA CNN TEPKİSİ -VİDEO-

İstanbul Üniversitesi öğretim üyesi Fatmagül Berktay, Oğuz Haksever’in konuğu oldu.. Berktay’ın "Çok endişeliyim. Bizim öğrencilerimiz, bu ülkenin en sorumlu yurttaşları orada. Maalesef ben Sayın valinin ’sevgili yavrularım’ sözlerine inanmıyorum" dedi.

Berktay, Taksim Meydanı olaylarıyla ilgili televizyonların gerçekleri göstermediğini ve söylemediğini ifade etmesi ve polisin Gezi Parkı’na girdiğini söylemesi üzerine Oğuz Haksever araya girdi ve "Polis Gezi Parkı’na girmedi, orada ateş ver ve birileri de o ateşi besliyor" dedi. Berktay , Birçok kanal doğruyu söylemiyor diye Gezi parkı için CNN İnternatioal seyrediyoruz" sözü üzerine Haksever, "CNN İnternational çok doğru söyler. Amerikan savaşında olduğu gibi değil mi" dedi.

Haksever daha sonra "Biraz da bu ortalığı yakanlara birşeyler söylemek geriyor" dedi. Daha sonra program konukları devreye girdi.