MedyaFaresi MedyaFaresi

Öğretmeniyle güreşirken öpüşmeye başladı ve...

İngiltere'de bir lisede yaşanan olayda 36 yaşındaki öğretmen 2 çocuk annesi Louise Aspinall, 13 yaşındaki erkek öğrencisiyle cinsel ilişkiye girdiği gerekçesiyle tutuklandı.

Eklenme: 28 Mayıs 2015 18:08 - Güncelleme: 09 Nisan 2016 09:46

 Mirror gazetesinde yer alan habere göre, savcı 13 yaşındaki öğrencinin ifadesini şöyle aktardı: "Bana karşı çok kibardı. Telefonumu aldı ve kayıtlı kişilere bakmaya başladı. Şakalaşıyorduk ve ben telefonu almaya çalışırken güreş yapar gibi itişmeye başladık, beni yere itti ve üzerime düştü. Öpüştük, ben sadece güldüm, şoke olmuştum."

İsmi açıklanmayan öğrenci, öğretmeniyle ilk olarak o hafta seks yaptığını, daha sonrasında ise öğretmeninin kendisiyle konuştuğunu ve kocasıyla kavga ettiğini, onu artık sevmediğini ve kendisinden hoşlandığını söylediğini ifade etti.

Toplamda 3 kez seks yaptıklarını ifade eden öğrenci, öğretmeninin kendisine bunu kimseye söylememesini, söylerse kendisinin başının belaya girebileceğini söylediğini de belirtti.

Louise Aspinall ise tüm iddiaları reddettiğini, öğrencisiyle sadece bir kere başbaşa kaldığını, iddiaların yanlış ve kötü niyetli olduğunu açıkladı.