MedyaFaresi MedyaFaresi

Öğrencilerine striptiz yapan öğretmenin görüntüleri cep telefonuna kaydedildi!!!

Öğretmen de bunu yaparsa artık! Macaristan'ın Zalaegerszeg kentindeki bir okulda, öğrencilerine striptiz yapan bir öğretmenin görüntüleri öğrencilerden biri tarafından cep telefonuna böyle kaydedildi.

Eklenme: 31 Ekim 2008 11:18 - Güncelleme: 07 Nisan 2016 02:24
Neredeyse pantolonunu da çıkartmaya kalkan öğretmen, öğrencilerin tezahüratları eşliğinde çılgınca dans ediyor ve kameraya gülümsüyor.

Görüntülerden bazı çocukların öğretmenleriyle hiç ilgilenmediği de gözlemlenirken, sutyeniyle pozlar veren öğretmenin rahat ve umursamaz tavırları, nasıl bu kadar cesur olabileceğini sorgulatıyor.

Görüntülerin sonunda bir başka öğretmen gelip, striptizci öğretmenin üzerini bir montla örtmeye çalışıyor ancak kadın, montu üzerinden atıyor.

Bu ilginç ve bir hayli düşündürücü görüntüleri izleyen öğrenci velileri, okul yetkililerini şikayetlerde bulundu:

"Bu görüntüler mide bulandırıcı. Bu kadın nasıl bir öğretmen ki böyle şeyler yapmaya kalkıyor?Okul yerine bir striptiz kulübünde olmalı"

"Çocuklar 'Doğruluk mu Cesaret mi?' oyununu oynarken onlara katılmış. Ortaya atılan istekler giderek büyümüş de büyümüş. O da karşı koyamamış ve bu çılgın gösteriyi yapmış. İnanılmaz ama iğrenç!"

Tüm şikayet ve baskılara rağmen okul müdürü, ismi belirtilmeyen öğretmene herhangi bir ceza vermiyor.Öğrencilerine striptiz yapan öğretmenin görüntüleri cep telefonuna kaydedildi!!! VİDEO 

Gazeteport
Etiketler : Öğretmen