MedyaFaresi MedyaFaresi

O Ses Türkiye jürisi değişiyor mu?

Tatilini geçirmek üzere kızı Zehra'yla Uludağ'a giden Hülya Avşar, jüri üyesi arkadaşlarıyla ilgili konuştu.

Eklenme: 28 Ocak 2013 16:42 - Güncelleme: 17 Şubat 2016 09:36

Sanatçı Hülya Avşar, tatilini geçirmek üzere kızı Zehra Çilingiroğlu ile birlikte Uludağ’a geldi. Daha önce geldiği Uludağ’da kayak yaparken bacağını kıran ve hasta olduğu için şu ana kadar kayamadığını söyleyen Avşar, “Her zaman söylüyorum sanatçıdan sanatçıya dost olmaz. Olmayacak da” dedi.

HÜLYA AVŞAR.. FOTO GALERİ

Türkiye’nin önemli kayak ve kış turizm merkezlerinden Uludağ’da kızı Zehra Çilingiroğlu ile tatilini geçiren Hülya Avşar, konakladığı otelde yoğun ilgi ile karşılaştı. 3 yıl önce tatilini yapmak için geldiği Uludağ’da kayak yaparken bacağını kıran Hülya Avşar, “Geçen sene de buraya gelmiştim. İki senedir burada kayıyorum. Şu anda hastayım o yüzden kaymak için bir gün daha bekleyeceğim” dedi.

HÜLYA AVŞAR VOGUE DERGİSİNE POZ VERDİ.. FOTO GALERİ

“SANATÇIDAN SANATÇIYA DOST OLMAZ”

Sanatçıdan sanatçıya hiçbir zaman dost olmayacağını tekrarladığını ifade eden Avşar, şöyle dedi:
“Ama şöyle mesela ben Hadise’yi çok sevdim. Onunla sürekli konuşuyoruz. Murat’a bayıldım. Mustafa, zaten benim eskiden beri arkadaşım. Mustafa’yla Murat’ın arasında da bir çekememezlik olamaz. Çünkü Mustafa, Murat’ın çok önünde. Murat da geliyor ve çok daha iyi yerlere gelecek. Hadise’yle benim alıp veremediğim bir şey yok. Sadece samimi duygular beslediğimiz için arkadaşız. Kendisini çok seviyorum. İnanılmaz bir insan. Yoksa laf olsun diye kimseyle arkadaşlık yapmam hatta görüşmek bile istemem.”

HÜLYA’DAN SELÜLİTİM YOK POZU.. FOTO GALERİ

“KİM GELİR KİM GİDER BİLMİYORUM”

Jürisi olduğu ‘O Ses Türkiye’ yarışmasının jürisinin önümüzdeki yıl değişeceğini söyleyen Avşar, “Yarışmanın formatı değişeceği için sanırım jüri de değişecek. Kim kalır kim gider onu bilmiyorum. Bu aslında beni çok üzüyor. Ama yarışma bitse de ben Hadise’yle görüşürüm. Onun içerisindeki naifliği ve samimiyeti seviyorum çünkü” diye konuştu. Hasta olduğu için karın keyfini doyasıya çıkartamadığını belirten Avşar Uludağ’da tatil yapan hayranlarıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.

DHA

HÜLYA AVŞAR BİKİNİLİ YAKALANDI.. FOTO GALERİ

HÜLYA AVŞAR’IN KORKTUĞU O ANLAR.. VİDEO

BAHA YİNE HÜLYA AVŞAR’I KENDİNDEN GEÇİRDİ.. VİDEO

MİNİK BAHA’YI HÜLYA AVŞAR ÖPE ÖPE BİTİREMEDİ.. VİDEO

İŞTE KAMÇILI HÜLYA AVŞAR! VİDEO GALERİ!