MedyaFaresi MedyaFaresi

O ayakkabılar Cem'e ait değil! Ahu Yağtu yalanladı!

Ahu Yağtu 2. el eşya sattığı kendisine ait internet sitesinde Cem Yılmaz'ın ayakkabılarını sattığı haberlerini yalanladı..

Eklenme: 05 Mart 2013 16:08 - Güncelleme: 10 Nisan 2016 15:02

AHU YAĞTU CEM YILMAZ’IN AYAKKABILARINI SATIYOR

Ahu Yağtu geçtiğimiz günlerde hakkında çıkan eşi Cem Yılmaz’ın 2. el ayakkabılarını satışa çıkardığına dair çıkan haberlerle ilgili yazılı bir açıklama yaptı. Haberin yalan olduğunu söyleyen Yağtu, şunları dile getirdi:

İşte Yağtu’nun avukatı aracılığıyla gönderdiği o açıklama:


Ahu Yılmaz uzun yıllardır vintage ürün satış yapmakta olup Sayın Cem Yılmaz ile evliliği öncesi de bu sektörde Galata’da bulunan mağazası ile aktif biçimde yer almaktadır. Bu sektördeki faaliyetleini ilerleterek kurduğı web sitesi üzerinden milyonlara ulaştırmıştır. Au Vintage isimli sitede yer alan hiçbir ürün ve haberde yer verilen ayakkabılar iddia edildiği gibi Cem Yılmaz’a ait değildir.


Haber metni özellikle 1 yılı aşkın süredir Au Vintage alışveriş sitesinin hazılıklarını sürdüren, büyük emek ve çaba gösteren ekibimiz ve iş ortaklarıız açısında üzüntü ile karşılanmıştır. Yaratılan marka değerini olumsuz etkileyebilecek nitelikte olan bu haberi tüm ekibimiz ve iş arkadaşlarımız adına tekzip eder, haberin aksine ürünlerin Sayın Cem yılmaz’a ait olmadığını kamuoyunun bilgilerine sunarız."

CEM YILMAZ’IN 380 LİRALIK AYAKKABILARI.. FOTO GALERİ

CEM YILMAZ’DAN 4 YEŞİLÇAM BOMBASI!

CEM YILMAZ BÖYLE MAT OLDU -VİDEO-

CEM YILMAZ TATİLDEN DÖNDÜ.. FOTO GALERİ

CEM YILMAZ VE AHU YAĞTU TARKAN KONSERİNDE.. FOTO GALERİ

AHU YAĞTU VE CEM YILMAZ İLK KEZ GÖRÜNTÜLENDİ.. FOTO GALERİ