MedyaFaresi MedyaFaresi

Nurettin Yıldız: Hainler kadınları sömürmek için markete çekiyor

Sosyal Doku Vakfı Başkanı Nurettin Yıldız’ın gündeminde kadınların sömürülmesi vardı.

Eklenme: 10 Aralık 2018 15:25 - Güncelleme: 10 Aralık 2018 17:41

Daha önce, “Müslüman çocuğunu gezdirmek için alışveriş merkezine gitmez”, asansörde halvet olabileceği gibi söylemleriyle gündem olan Nurettin Yıldız gündemine kadınları aldı.

 “Hayat Rehberi-Alışverişin Adamcası” adlı programında konuşan Yıldız, “bir peçete alması gerekiyor sekiz tane alıyor çünkü bir tanesinin rengi lacivert öbürü de pembe ihtiyacı peçeteyken renk ihtiyacını karşılıyor.” Kadınların psikolojik savaş taktikleriyle sömürüldüğünü söyleyen yıldız, 

“hainler, kadınları sömürmek için marketlere çekiyorlar, alışveriş merkezlerine çekiyorlar. Erkek gitse bir çamaşır suyu bir deterjan alır, kadını çağırdığı zaman yumuşatıcı, gevşetici, sıkıcı, sıktıktan sonra parfümcü her şeyini aldırtıyor. Siyonizmden önce ticareti var Avrupa’nın…” ifadelerini kullandı.

ERDOĞAN TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

Türkiye kamuoyu Nurettin Yıldız'ı "6 yaşındaki çocuk evlenebilir" demesiyle tanımıştı. Çocuk ve kadınlara yönelik kamuoyunda tepki yaratan fetvalarla tanınan Yıldız'ın konuşmalarına Cumhurbaşkanı Erdoğan da tepki göstermiş, Diyanet'i göreve çağırmıştı.

İŞTE O VİDEO