MedyaFaresi MedyaFaresi

Nihat Doğan, Ateistlerden özür diledi! Gaza geldim..

MEDYAFARESİ ÖZEL- Nihat Doğan, Ateistlerle ilgili sözlerinden dolayı bir açıklama yaptı. Galeyana geldiğini belirterek, tüm ateistlerden özür diledi..

Eklenme: 28 Mayıs 2013 02:05 - Güncelleme: 15 Mart 2016 22:22

Serdar CEŞEN / MEDYAFARESİ.COM

Nihat Doğan’dan AKP’ye sert alkol tepkisi!

Nihat Doğan, aylar öncesinden bunu nasıl bildi?

Nihat Doğan’dan Bahçeli’ye övgü! Allah ondan razı olsun... 

Nihat Doğan’dan MHP’lileri ayağa kaldıracak sözler!

Nihat Doğan bombası! Milletvekilliği afişini hazırladı!

İşte Nihat Doğan’ın o açıklamaları..

Kişilerin yaşam hakkı Allah’ın verdiği bir haktır.kişi ateist dahi olsa onunda benim kadar yaşama hakkı vardır.özgürce yaşam hakkı hepimizin..

Ateiste yaşam hakkı verilmesi dünyanın dengesidir. Bugün kullandığımız teknolojik aletleri bulup insanlığa hizmet eden bir çok ateist vardır. Bizden olmayan bizim gibi düşünmeyen bizim gibi inanmayan her vatandaşın en az bizim kadar özgürce yaşam hakkı olduğunu idrak etmeliyiz..

Genlerimize bulaştırılmış şekilcilik paradigmasıyla insafsızca kendimizden olmayanı linç ettik hata ettik.insanlığa hizmetine bakmak önemli..

 Köyün delisiyim ben :)) merak etme akıllı olmaya da hiç niyetim yok insan gibi özgürce yaşamak her kulun hakkı ateist dahi olsa..

Ara ara bu mecrada bende galeyana gelip Zerdüşe Ateist’e ara ara gazı açıyor belki de onları kırıyor incitiyor üzüyorum hepsinden özür dilerm.

Allah’a hizmetin mükafatı ise zaten onlara göre yok bize göre var olan Allah katındadır.insanlığına hizmet eden herkesin önünde eğiliyorum.