Abone Ol

Nicole Peltz'in Annesinin Taktığı Elmas Gerdanlık 2. Abdülhamit'in mi?

İngiliz futbolcu David Beckham ve Victoria Beckham çiftinin oğlu Brooklyn Beckham ve oyuncu Nicole Peltz'in düğünü büyük bir törenle gerçekleşti. Düğüne, Peltz'in annesi Claudia Peltz'in taktığı gösterişli mücevherler damga vurdu. Peltz'in elmas gerdanlığının 2. Abdülhamit'e ait olduğu iddia edildi.

Nicole Peltz'in Annesinin Taktığı Elmas Gerdanlık 2. Abdülhamit'in mi?

Düğüne, Peltz'in annesi Claudia Peltz'in taktığı gösterişli mücevherler damga vurdu.

Peltz'in taktığı 95 karat olarak bilinen ve 'Star of the East' (Doğunun Yıldızı) adlı elmasın bir zamanlar 2.Abdülhamit'e ait olduğu iddia edildi.

65 yaşındaki Peltz'in taktığı elmas gerdanlığın, dünyanın en özel elmasları arasında yer aldığı ve fiyatının paha biçilemez olduğu öğrenildi.

Nicole Peltz'in Annesinin Taktığı Elmas Gerdanlık 2. Abdülhamit'in mi? - Resim: 1

Öte yandan, Peltz'in taktığı gerdanlığın ilk olarak 1950'de Mısır Kralı 1. Faruk tarafından satın alındığı, kolyenin daha sonra birkaç kez el değiştirdiği, ancak alıcıların isimleri gizli tutulduğu için kolyenin nerede olduğu bilinmediği de iddialar arasında yer alıyor.

Peltz'in paha biçilemez olduğu iddia edilen gerdanlığın fiyatı bilinmezken, Abdülhamit'in koleksiyonundaki 45 karat olan 'Hope Diamond'ın 300 milyon dolar olduğu belirtiliyor.