MedyaFaresi MedyaFaresi

'Nedir bu yavşak ilişkiler?' CHP Lideri Deniz Baykal'dan şok eden soru!!!!

Uçakla İstanbul'a gelen CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Atatürk Havaalanı'nda kendisini karşılayan il yönetimi ve 8 milletvekiline öyle bir soru sordu ki CHP'liler ne diyeceğini şaşırdı.!!!

Eklenme: 09 Mart 2007 16:08 - Güncelleme: 26 Mart 2016 02:44

 

Bugün İstanbul'a gelen Deniz Baykal, havaalanında kendisini karşılamayn İstanbul İl Başkanı ve yanındaki 8 milletvekilini sorduğu soru ile şoke etti.

Uçakla İstanbul'a gelen CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Atatürk Havaalanı'nda kendisini karşılayan il yönetimi ve 8 milletvekiline öyle bir soru sordu ki CHP'liler ne diyeceğini şaşırdı.

CHP lideri Baykal, bu sabah kendisini karşılayan partinin il yöneticilerine kazarak "İstanbul'da ne oluyor? İstanbul'da yavşak ilişkiler oluşmaya başladı" dedi.

Baykal'ın bu sözleri üzerine, genel başkanı karşılamaya gelen 8 milletvekili ve il yöneticileri şoke oldu. Baykal'ın kızgınlığının Hürriyet gazetesinden Yalçın Bayer'in kaleme aldığı yazıdan kaynaklandığı iddia ediliyor. Bayer, dünkü yazısında, CHP'lilerin AKP'lilerle işbirliği yapıp imar tadil planlarını onayladıklarını ileri sürmüştü.

Öte yandan, 1 Mart tarihindeki toplantıda da CHP Genel Sekreter Önder Sav, partilileri uyararak "Bazı belediyelerimizle ilgili kötü şeyler duyuyorum. Tüm belediyelerimizi buradan uyarıyorum. Kendinize dikkat edin" demişti.

O gün hatırlanacağı üzere toplmantıdaki tartışmanın büyümesiyle, bazı belediye başkanlarının salonu terk etmesi dikkat çekmişti.

 

HABER7