Abone Ol

Nebahat Çehre Yazlık Fiyatlarından Yakındı: Daire Parasına Kiralıyorlar

Ünlü Sanatçı Nebahat Çehre, bu dönem güneydeki yazlık bölgelerde kiralık ev fiyatlarının artmasından dert yandı.

Nebahat Çehre Yazlık Fiyatlarından Yakındı: Daire Parasına Kiralıyorlar

Nebahat Çehre, önceki günlerde doktor kontrolü için geldiği Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Habertürk’ün haberine göre ayağının şiştiğini ve bu nedenle fizik tedaviye geldiğini anlatan Nebahat Çehre, pandemide evde oturmaktan sıkıldığını anlattı.

Usta oyuncu, "Doktora geldim, ayağım şişiyor, fizik tedaviye giriyorum. Herkes gibi evdeyim. Evde oturmak tabii sıkıyor, asosyal oluyorsunuz, dostlarınızla olamıyorsunuz. Bir şansım var şehir içinde büyük bir sitede oturuyorum orada geniş bir yürüyüş alanım orada idare ediyorum" dedi.

"AYDA 100 BİN LİRA İSTİYORLAR"
Çehre, henüz tatil planı yapmadığını da belirtip bu dönemde güneydeki yazlık bölgelerde kiralık ev fiyatlarının artmasından dert yandı. Ünlü oyuncu, "Yazlık yerlerde fiyatlar fırlamış daire parası neredeyse. Ayda 100 bin lira istiyorlar yazlık yerlerdeki evlere. Ne fırsata çevrilmiyor ki o çevrilmesin. Maalesef öyle. Bayramda planım yok, dostlarıma gidiyorum gidecek yerler var ama yasak durumlarına göre. Benim yazlığım yok, en güzel yazlık arkadaşın yazlığı, en güzel tekne arkadaşın teknesi. En iyisi bu. Eğer gidersek tabii" diye konuştu.

"BAŞKA ROLLER İSTİYORUM"
Çehre ayrıca ekranda olmayı özlediğini ancak klasik evde oturan anne rollerinden bıktığını ve bu nedenle projeleri geri çevirdiğini söyledi. Oyuncu, "Benim istediğim, bana uyan tarzda rol çıkarsa ekrana döneceğim, yoksa bu şartlarda dönmeyi düşünmüyorum. Ben değişik karakter istiyorum. Klasik o anne tipinden çıkmak istiyorum. Tabii anne yaşındayım ama o anlamda söylemiyorum. Biz yaşta kadınların toplumda ne kadar faydalı olan meslekleri var değil mi? Klasik evde oturan anne, gelini ile oğluna hakimiyet kuran anneden artık bıktım. Sıra dışı roller işitiyorum. Beğensem de beğenmesem de bütün dizileri izliyorum zaman geçsin diye" ifadelerini kullandı.