MedyaFaresi MedyaFaresi

Namluların gölgesinde kura çekimi

A Milli Takım'ın tarihinde dördüncü kez mücadele edeceği Avrupa Şampiyonası EURO 2016'nın Paris'te kura çekimi yapılıyor. Paris'teki Kongre Sarayı'nda gerçekleşen kura çekimi öncesinde alınan olağanüstü güvenlik önlemleri de dikkat çekti.

Eklenme: 12 Aralık 2015 19:34 - Güncelleme: 29 Mart 2016 14:50

OLAĞANÜSTÜ GÜVENLİK ÖNLEMLERİ VAR
Paris'teki kura çekiminin yapılacağı Kongre Sarayı'nın çevresinde güvenlik önlemleri saatler öncesinde üst seviyeye çıkartıldı.


Salonun dışında olduğu gibi içinde de güvenlik önlemleri üst seviyede.

Çok sayıda çevik kuvvet polisi tarafından korunan Kongre Sarayına girişler de sıkı bir kontrolden sonra gerçekleşebiliyor. Gazeteciler de dahil Kongre Sarayı'na giren herkesin çantalarını polislere gösterip, üst araması yaptırması gerekiyor. Akreditasyonu olmayan kimse ise Kongre Sarayı çevresine yaklaştırılmıyor. 

EURO 2016'yı kazanan 27 milyon euro kazanacak!
TFF TAM KADRO PARİS'TE
Kura çekimine Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, 1. Başkanvekili Servet Yardımcı, Başkanvekili ve İcra Kurulu Üyesi Ali Dürüst, Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Çağlar ve Alaattin Aykaç, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terimile TFF Genel Sekreteri Kadir Kardaş katılıyor.

4'ERLİ 6 GRUP OLUŞACAK
Türkiye'nin 4. torbadan katılacağı EURO 2016 Finalleri Kura Çekimi'nde 24 takım, 4'erli olarak 6 gruba ayrılacak. 10 Haziran tarihinde başlayacak olan turnuva 10 Temmuz tarihinde sona erecek.

EURO 2016 Finalleri Kura Çekimi'ndeki torbalar ise şu şekilde:
1. Torba: Fransa, İspanya, Almanya, İngiltere, Portekiz, Belçika.
2. Torba: İtalya, Rusya, İsviçre, Avusturya, Hırvatistan, Ukrayna.
3. Torba: Çek Cumhuriyeti, İsveç, Polonya, Romanya, Slovakya, Macaristan.
4. Torba: Türkiye, İrlanda Cumhuriyeti, İzlanda, Galler, Arnavutluk, Kuzey İrlanda.