MedyaFaresi MedyaFaresi

Nagehan'ın Deniz Gezmiş'le ilgili sözleri kavga çıkardı!

VİDEO- Nagehan Alçı'nin Deniz Gezmiş ile ilgili sözleri Altan Öymen ve Enver Aysever'i çıldırttı. Tartışa uzayınca reji zorunlu bir reklam arası verdi.

Eklenme: 02 Mayıs 2012 12:26 - Güncelleme: 08 Nisan 2016 12:24

Cablı yayında Deniz Gezmiş kavgası!.. VİDEO

CNN Türk'te ekrana gelen Dört Bir Taraf programındaki Deniz Gezmiş kavgası geceye damgasını vurdu.

Nagehan Alçı, sol hareketin askerle iç içe olduğunu, militarist bir karakter taşıdığını iddia edince Enver Aysever'le birbirine girdi.

DENİZ GEZMİŞ KAVGASI

Programın yorumcularından Nagehan Alçı'nın, Deniz Gezmiş ve arkadaşları hakkında söyledikleri Enver Aysever ve Altan Öymen'i adeta çılgına çevirdi. Nagehan Alçı, Deniz Gezmiş ve arkadaşlarını darbecilere alet olmakla suçlayınca stüdyo bir anda karıştı.

'DENİZ BİZİM KUTSALIMIZDIR'

Altan Öymen ise Deniz Gezmiş'in arkadaşı olduğunu ifade ederek, vefat etmiş insanlar hakkında konuşmanın doğru olmadığını bu insanların vefat ettiği için Alçı'nın iddialarına cevap veremeyeceğini söyleyerek, Nagehan Alçı'ya itiraz etti. Enver Aysever ise Nagehan Alçı'nın Deniz Gezmiş hakkında söylediklerini kabul etmedikleri ve hakaret saydıklarını ifade ederek "Bunlar bizim için küfür sayılır. Deniz Gezmiş ve arkadaşları bizim için kutsaldır" diye konuştu.

REJİ REKLAM ARASI VERDİ

Nagehan Alçı ve Enver Aysever arasındaki tartışma bir türlü bitmek bitmeyince reji reklam arası vermek zorunda kaldı. (Milliyet)

Cablı yayında Deniz Gezmiş kavgası!.. VİDEO