MedyaFaresi MedyaFaresi

Nagehan çıldırdı, Ilıcak kaçtı, Kongar oralı bile olmadı!

MEDYAFARESİ ÖZEL- VİDEO- Cnnturk'teki Dört Bir Taraf'ta yine adrenalin dolu bir tartışma yaşandı. Ancak bu seferki öyle ilginç anlara sahne oldu ki..

Eklenme: 06 Haziran 2012 01:27 - Güncelleme: 09 Nisan 2016 06:30

Serdar CEŞEN / MEDYAFARESİ
twitter.com/serdarcsn

Canlı yayında ilginç Fazıl Say kavgası!.. VİDEO

Moderatörlüğünü gazeteci Nazlı Ilıcak’ın yaptığı Dört Bir Taraf’ta konuşmacılar Enver Aysever ve Nagehan Alçı, Fazıl Say yüzünden neredeyse birbirine girecekti. Nazlı Ilıcak sözünü dinlettiremeyince sinirlenerek programı terketmek istedi.

Nagehan Alçı’nın piyanist Fazıl Say için militarist demesi, Enver Aysever’in sert tepkisine neden oldu. Aysever, ’Fazıl Say hakkında militarist diyenlerin hepsi azmettiricidir. Azmettiricidir şeklinde çıkıştı.

Nagehan Alçı, ’Bu ne derse desin, önce insan gibi tartışmayı öğrensin’ dedi.

Enver Aysever, Fazıl Say’ın başına ne gelirse siz de sorumlusunuz diye çıkıştı.

ENVER SUS DİYORUM SANA! TERKEDİP GİDERİM!

Programın moderatörü Nazlı Ilıcak, Enver sus diyorum sana, sus! Burayı terkedip giderim. Arkadaşlar böyle bir porgram olamaz. Enver Aysever susmazsa burayı terkedip giderim diye ayaklandı. Bunun üzerine Aysever bir süre sustu.

EMRE KONGAR KAFASINI BİLE KALDIRMADI

Dört Bir Taraf programının konuklarından Prof. Emre Kongar’ın ise ateşli tartışma esnasında tavırları bir hayli dikkat çekici idi. Stüdyo birbirine girerken Kongar, kafasını bile kaldırmadı. Kamera Kongar’ın o anlardaki davranışlarını da görüntüledi.

SEYİRCİLERDEN ÖZÜR DİLEDİ

Nazlı Ilıcak yaşanan hararetli dakikalar sonunda programın izleyicilerinden özür diledi. Enver Aysever’i konuşma adabına uymamakla suçladı.

İşte o anlar..

Canlı yayında ilginç Fazıl Say kavgası!.. VİDEO

BU HABERİN KAYNAK BELİRTİLMEDEN, AYNEN ALINTILANMASI VEYA KISMEN DEĞİŞTİRİLEREK DAHİ KULLANILMASI HALİNDE İŞLEM YAPILACAKTIR.