MedyaFaresi MedyaFaresi

Nagehan Alçı'nın sözleri Twitter'ı karıştırdı!

MEDYAFARESİ ÖZEL- CNN Türk'te yayınlanan Dört Bir Taraf programında Nagehan Alçı'nın Vali Hüseyin Avni Mutlu ile ilgili söylediği sözler tepki topladı.

Eklenme: 11 Haziran 2013 22:51 - Güncelleme: 25 Mart 2016 05:36

Nagehan Alçı, Gezi Parkı ile ilgili açıklama yapan Hüseyin Avni Mutlu için " Vali'nin son derece sevecen bir dili var" deyince Twitter'daki takipçiler Nagehan Alçı'ya tepki gösterdi. Nagehan Alçı Gezi Parkı ile ilgili açıklama da yaptı ve "çıplak gözle baktığımda meydandaki silahlı örgütleri görebiliyorum" dedi. Nagehan Alçı'nın bu sözleri ise "bu karanlıkta ne gözmüş be" diye yorumlandı. Nagehan ALçı'nın bu konuşmaları kısa sürede en çok konuşulanlardan oldu.

İşte Nagehan Alçı için atılan Tweetler!

Aşırı Uç ‏@odin1907

nagehan alçı nın ikiz kızlarının adına tayyip ayşe betül olsun demiş.benim önerim:"çıplak göz" ve "sevecen dil" olsun..

Muhalif_ses ‏@muhalif_ses

Nagehan Alçı: "Çıplak gözle baktığımda meydandaki silahlı örgütleri görebiliyorum."

pera ezgi ozdemir ‏@peraezgiozdemir

Ve sevgili Nagehan Alçı'dan beklenen yorum; "Çıplak gözle baktığımda meydandaki silahlı örgütleri görebiliyorum." Ne gözmüş be bu karanlıkta

İsmet Berkan ‏@ismet_berkan

Nagehan Alçı vali için 'Son derece sevecen bir dili vardı' dedi.

Ali Çimen ‏@alicimen

Nagehan Alçı: "Çıplak gözle baktığımda meydandaki silahlı örgütleri görebiliyorum." Bu karanlıkta?... Göz değil, Hubble teleskobu mübarek.

Can D. ‏@Hormonlu_Editor

Şunu bir kenara not edelim. İleride "demedim" olmasın.. "Nagehan Alçı: "valinin son derece sevecen bir dili var" 11 Haziran 2013 #gezi

Dilara Gülener ‏@DilaraGulener
Okuduğu okulların sıralarını boş yere işgal etmiş! "@semrapelek: Nagehan Alçı: "valinin son derece sevecen bir dili var"