MedyaFaresi MedyaFaresi

Nagehan Alçı Şefkat Tepe ile ilgili sert konuştu!

Nagehan Alçı 'Dört Bir Taraf' programında Samanyolu TV'de Rasim Ozan Kütahyalı'ya gönderme yapan 'Şefkat Tepe' dizi ile ilgili set konuştu.

Eklenme: 20 Kasım 2013 00:28 - Güncelleme: 09 Nisan 2016 00:30

Altan Öymen, Nazlı Ilıcak, Nagehan Alçı ve Kadri Gürsel sunumuyla gerçekleşen CNN Türk\'te yayınlanan Dört Bir Taraf programında Alçı, eşi Rasim Ozan Kütahyalı\'ya gönderme yapan \'Şefkat Tepe\' dizi ile ilgili ağır eleştirlerde bulundu.

Alçı, dizi ile ilgili olarak "dizi daha önce izlemedim, ilk defa dün izledim. neye göre böyle bir gönderme yaptılar bilmiyorum. Fakat ben bunu arkadaşların zekalarını geliştirememelerine ve akıl eksikliklerine bağlıyorum" dedi.

Şefkat Tepe dershaneye girdi! VİDEO

Samanyolu televizyonunda oynayan “Şefkat Tepe” isimli dizinin bu haftaki bölümünde dershanelerin kapatılması konusu işlenirken Rasim Ozan Kütahyalı’ya atfen “Bilmem nereli arkadaşsa, ekranlarda boy gösteriyor ama sadece cebini dolduruyor” denildi. AK Parti’ye bol bol mesaj gönderilen dizide bir salonda, yüzleri karanlık insanların Türkiye’ye dair “planlarını” anlattıkları canlandırıldı. Diziye göre bu karanlık odaklar Cemaat’e sürekli komplolar hazırlıyor, dershaneleri kapatacak yasanın bir paketle meclisten geçireceklerini anlatıyor. Sıranın cemaat evlerine geleceği de belirtiliyor. Dizide ayrıca Rasim Ozan Kütahyalı’ya atfen “Bilmem nereli arkadaşsa, ekranlarda boy gösteriyor ama sadece cebini dolduruyor” ifadeleri kullanıldı.