MedyaFaresi MedyaFaresi

Murat Dalkılıç'ın sözleri Berkay'ı çıldırttı!

Şarkıcı Berkay Şahin, Arda Turan'la kavga ettikten sonra yanında olan, sonrasında da Turan'ı baba olduğunda ziyaret eden Murat Dalkılıç'ı Instagram hesabından silmişti

Eklenme: 07 Kasım 2018 15:44 - Güncelleme: 07 Kasım 2018 15:45

Üç hafta önce Berkay Şahin'in eşi Özlem Ada Şahin'e tacizde bulunduğu iddiasıyla başlayan kavgada Arda Turan, Berkay'ın burnunu kırmıştı.

İkilinin hastaneye taşınan kavgasında Arda'nın elinde silahla görüntüleri bomba etkisi yaratmıştı.

12,5 YIL HAPİS

İlk duruşmanın 30 Ocak 2019'da görülmesine karar veren mahkeme; futbolcunun, 'cinsel taciz', 'kasten yaralama', 'Korku, kaygı veya panik oluşturabilecek tarzda silahla ateş etme', 'ruhsatsız silah bulundurma' suçlarından 12,5 yıla kadar hapsini istemişti. 

Berkay Şahin, kavgada yanında olan Murat Dalkılıç'ı baba olduğu gün Arda Turan'ın ziyaretine gittiği için Instagram hesabından takipten çıkarmıştı. Murat Dalkılıç da Berkay'ı takip etmeyi bırakmıştı.

'ARADA KALACAK İNSAN BEN DEĞİLİM'

Murat Dalkılıç, Berkay'la yaşadığı küslük için, "Bu mevzu benimle alakalı değildi. Ben üzüldüğümü de söyledim. Bunlar böyle magazin arasında konuşulacak mevzular değil. Arada kalacak insan da ben değilim" demişti.

BERKAY İLK KEZ KONUŞTU!

Uzun bir süre sonra dışarıda görüntülenen Berkay, kendisine Murat Dalkılıç sorulunca çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Kendisine Murat Dalkılıç'ın ''Ben bu konunun arasında gidip gelecek adam değilim'' sözlerinin hatırlatılması üzerine Berkay şunları söyledi:

''Konuyu siz Murat'a sorun… Biz ona hiçbir şey demedik. Sadece ameliyattan sonra evimize geldi. Murat benim 23 yıllık arkadaşım! O İstanbul'a ilk geldiğinde evimde kaldı, birlikte kaldık o benim arkadaşım değil kardeşim. Onunla kırgınlığım başka! Biz ondan kimsenin arasında kalmasını istemedik, kimseye gel-git demedim. Ona bu konuyla ilgili telefon bile açmadım. O kendisi zaten ifade etmiş, açıklamalarını yapmış. Arada kalacak bir durum mu var Allah aşkına... Saçmalıyor yani! Son olarak söylüyorum biz kimseyi arada bırakacak hareketlerde bulunmadık ve kimseden hele Murat Dalkılıç'tan hiçbir şey rica etmedik.''

(Posta)