Abone Ol

Murat Boz'dan Aslı Enver'le ayrılığına şok açıklama

Murat Boz, Aslı Enver'le ayrılığı hakkında ilk kez konuştu.

Murat Boz'dan Aslı Enver'le ayrılığına şok açıklama

Yakın zamanda evlenecekleri beklenen Murat Boz ve Aslı Enver'in ilişkisi, Boz'un Bahar-Nihal Candan kardeşlerle, gece yarısı bir partide birlikte eğlendiği iddiasıyla sürpriz şekilde bitti. Taraflar uzun süre sessizliğini korusa da Boz, yaptığı açıklamada ilişkilerinin yaşanan bu olaylardan 3 hafta önce bittiğini söyleyerek sonunda ayrıldıkları iddialarının doğru olduğunu kabul etti.

Hürriyet'in haberine göre magazin gündeminde uzun süre konuşulan olayda Murat Boz, Eser Yenenler’in villasında yarışma programından tanınan Bahar ve Nihal Candan çiftiyle yakalanmıştı. Şarkıcı, Antalya’da verdiği konser sonrası şaşırtan bir itirafta bulundu.

ÜÇ HAFTA ÖNCE AYRILMIŞTIK

Yerli ve yabancı yaklaşık 5 bin kişiyi iki saat boyunca eğlendiren Boz, konser sonrası gazetecilerin sorularını yanıtladı ve Aslı Enver’e ihanet ettiği iddialarını yalanladı:

“İhanet teknik olarak mümkün değil. Biz bu olaydan üç hafta önce ayrılmıştık.”

Çekimlerine başlanması planlanan “Kardeşim Benim 2” filminde tekrar Enver’le kamera karşısına geçip geçmeyeceği sorusunu ise Murat Boz, “Buna yapımcı karar verecek” diye cevap verdi.