MedyaFaresi MedyaFaresi

Muhteşem Yüzyıl'a bir bomba transfer daha!

Cansu Dere, Kanuni'nin kalbini çalan İranlı Leyla karakterini canlandıracak...

Eklenme: 16 Ağustos 2012 11:43 - Güncelleme: 06 Nisan 2016 16:44

CANSU DERE'NİN SEKSİ FOTOĞRAFLARI FOTO GALERİ

Seksi oyuncu, dizinin bu sezon Tuncel Kurtiz, Ozan Güven ve Pelin Karahan'dan sonraki yeni transferi oldu.

"Ezel"in ardından ekrana bir sezon ara veren Cansu Dere'nin reyting rekortmeni "Muhteşem Yüzyıl"dan teklif aldığı gündeme gelmişti. Yapım şirketi Tims Productions ile görüşmelerini tamamlayan Dere, Star TV'de ekrana gelen dizinin bu sezon Tuncel Kurtiz, Ozan Güven ve Pelin Karahan'dan sonraki yeni transferi oldu.

EZEL'DE EYŞAN'A TECAVÜZ... VİDEO

Dere'nin hangi karakteri canlandıracağı da merak konusu olmuştu. Setten sızan bilgilere göre Dere, Kanuni'nin kalbini çalan İranlı Leyla karakterine hayat verecek. Yapım şirketi yaz başından beri güzelliğiyle dikkat çeken Leyla rolü için yüzlerce esmer ve iri siyah gözlü genç kızla çekim yapmış ama aradıkları oyuncuyu bulamamıştı.

MAHİDEVRAN FOTOLARI İÇİN TIKLAYIN

Sonunda Cansu Dere'yle görüşen yapım şirketi şartlarda anlaşıp el sıkıştı. İlk sahnelerinin de çekildiği öğrenilen Dere, yeni bölümlerde Hürrem Sultan'ı canlandıran Meryem Uzerli'nin bir numaralı rakibi olacak. Seyirciler yeni sezonda Kanuni Sultan Süleyman'ı elde etmek isteyen iki kadının nefes kesen savaşına tanık olacak.

HÜRREM SULTAN FRİKİK VERDİ VİDEO

Diziye bu sezon katılan Pelin Karahan, Mihmimah Sultan'ı, Ozan Güven Rüstem Paşa'yı, Tuncel Kurtiz Ebu Suud Efendi'yi canlandıracak. Pargalı İbrahim'i ortadan kaldıracak olan Rüstem Paşa, önümüzdeki sezon da dizide rol alacak. Ebu Suud Efendi ise bir sezon projede yer alacak.

HÜRREM SULTAN'I HİÇ BÖYLE GÖRMEDİNİZ

MUHTEŞEM YÜZYIL'DAN ÇEKİM HATALARI