MedyaFaresi MedyaFaresi

Muhteşem İkili 2. bölüm fragmanı yayınlandı! Uğur Yücel sürprizi

Kanal D'nin yeni dizisi 'Muhteşem İkili'nin ilk bölümü dün akşam ekranlara geldi. Dizi büyük ilgi görürken 1. bölümün ardından yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. 2. bölümde diziye usta sanatçı Uğur Yücel dahil oluyor

Eklenme: 02 Kasım 2018 12:53 - Güncelleme: 02 Kasım 2018 12:55

Kanal D'de yepyeni bir dizi başladı. Başrollerini Kerem Bursin ve İbrahim Çelikkol'un paylaştığı "Muhteşem İkili"nin ilk bölümü büyük ilgi gördü.

Barca (İbrahim Çelikkol) ve MKC (Kerem Bursin) 1. bölümde uyuşturucu şebekesinin peşine düştü ve amansız bir mücadele yaşandı.

Dizinin ilk bölümünün ardından 2. bölüm fragmanı da yayınlandı.

Fragmanda büyük bir sürpriz yaşanıyor ve usta sanatçı Uğur Yücel diziye dahil oluyor.

Muhteşem İkili 2. bölüm fragmanı

MUHTEŞEM İKİLİ OYUNCU KADROSU

İbrahim Çelikkol, Kerem Bürsin, Özge Gürel ve Öykü Karayel’in başrollerini paylaştığı dizinin kadrosunda başarılı isimler Engin Şenkan, Zafer Algöz ve Eren Hacısalihoğlu da yer alıyor.

MUHTEŞEM İKİLİ KONUSU

Biri Anadolu diğeri Avrupa Yakasının en iddialı Organize Şube komiseri olan herkesin soyadı ile hitap ettiği Mert Barca ile Mustafa Kerim Can, teşkilatta bilinen adı ile MKC bir uyuşturucu operasyonu için bir araya gelmek zorunda kalırlar.

Operasyon Barca’nın cesareti, MKC’nin zekası ile başarı ile sonuçlanırken, yıllardır birbirinden uzak durmaya çalışan bu iki adam ortak bir düşman edinmiş olur. İki polis, birbirleriyle olan sorunlarını bir kenara bırakmak ve ortak düşmanlarına karşı birlikte savaşmak zorunda kalırlar. Düşmanları çok güçlü, mücadeleleri zorludur ama birbirlerine tahammül etmeleri daha zor olacaktır.

İş hayatında oldukça başarılı iki komiserden Barca, kaybettiği karısının yasını tutarken, MKC ise büyük bir aşkla bağlı olduğu ancak ayrıldığı eski karısını aklından çıkaramamıştır. Barca ve MKC, bir yandan özel hayatlarında aldıkları yaraları sarmak için çabalarken bir yandan da düşmanlarını alt etmek için beraber çalışacaklardır.