MedyaFaresi MedyaFaresi

Muhittin Böcek kimdir, kaç yaşında? Muhittin Böcek nereli?

CHP'nin Antalya Belediye Başkan adayı Muhittin Böcek oldu. Muhittin Böcek ismi vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Peki, Muhittin Böcek kimdir, kaç yaşında? Muhittin Böcek nereli? İşte detaylar...

Eklenme: 18 Aralık 2018 17:30 - Güncelleme: 18 Aralık 2018 17:41

Türk siyasetinin tanınan yüzlerinden biri olan Muhittin Böcek aslen Antalyalı ve 1962 doğumlu. Siyaset bilimi okuyan Muhittin Böcek Havva Böcek ile evlidir ve çiftin bir çocukları vardır.

Sevilen siyasi isimlerden biri olan Muhittin Böcek aslen Antalyalı ve 57 yaşında. Siyaset bilimi okuyan Böcek, uzun yıllardır siyaset ile iç içe. Antalya Konyaaltın'da oturan Muhittin Böcek Konyaaltı Kent Konseyi Başkanlığı görevlerine de devam etmektedir. Muhittin Böcek Havva Böcek ile evlidir ve çiftin bir çocukları vardır. 

MUHİTTİN BÖCEK KİMDİR: Muhittin Böcek, 1962 yılında Konyaaltı’nın Uncalı Mahallesi’nde doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Antalya’da tamamladı. Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümlerini bitirerek Ahmet Yesevi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi alanında Yüksek Lisans Programına devam etmektedir. 

Siyaset hayatı süresince 4 dönem Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanlığı görevinde bulunan Muhittin BÖCEK aynı zamanda Batı Antalya Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi Altyapı Hizmet Birliği (BATAB) Başkanlığı, Konyaaltı Turizm ve Eğitim Geliştirme Vakfı (KONTEV) Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Konyaaltı Kent Konseyi Başkanlığı görevlerine de devam etmektedir.

Evli ve bir çocuk babası olan Muhittin BÖCEK, doğduğundan bu yana Konyaaltı’nda oturuyor ve Konyaaltı’nı çok iyi tanıyor.