MedyaFaresi MedyaFaresi

Mucize Doktor'a Ali Vefa'nın Ferman'a sarılması damga vurdu!

Fox TV'nin reyting rekorları kıran dizisi Mucize Doktor'un 13. son bölümüne duygusal sahneler damga vurdu. Mucize Doktor'da Ferman'ın yıllardır herkesten sakladığı sırrı ortaya çıktı. Doktor Ferman Ali'yi, bakım evinde kalan kız kardeşinin yanına götürdü.

Eklenme: 06 Aralık 2019 11:46 - Güncelleme: 06 Aralık 2019 11:50

Kardeşinin hastalığına kendisinin neden olduğunu söyleyen Ferman gözyaşlarına boğuldu.

Ali ise hayatında ilk defa kendi isteğiyle birisine dokundu ve Ferman'a sarıldı.

Ferman ve Ali'nin sarılma sahnesi dizinin hayranlarını duygulandırdı.

İşte o video...

Savant sendromlu otizmli Doktor Ali Vefa'nın hikayesinin anlatıldığı Mucize Doktor dizisi 5 Aralık Perşembe akşamı yayınlanan 13. son bölümüyle izleyicileri ekran başına kilitledi.

Taner Ölmez, Onur Tuna, Reha Özcan, Sinem Ünsal ve Hazal Türesan’ın başrollerde oynadığı Mucize Doktor'da Ali Vefa, sıra dışı olayları üst üste yaşadı. Finale ise Ferman ve Ali Vefa'nın duygulandıran sahnesi damga vurdu.

MUCİZE DOKTOR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Mucize Doktor 13. bölümde Adil’in de desteklemesiyle Ali sonunda birine dokunmaya karar verdi. Ali, Nazlı'ya dokunmak için kendisini hazırlarken beklemediği bir olay yaşadı.

Tümör nedeniyle yaptığı davranışları kontrol edemeyen bir kadın hasta, muayene sırasında Ali'yi dudağından öpünce ortalık karıştı.

Ali Vefa bu öpücük nedeniyle çok zor anlar yaşadı. Ali ve kadının öpüştüğü anı gören hasta yakınları, hastane önünde Doktor Ali Vefa'ya saldırdı. Ali'nin dayak yediğini gören Ferman, Ali'nin yardımına koşarak saldırganların arasından kurtarmayı başardı. Hasta yakınlarının saldırısından kurtulan Ali Vefa'nın sözleri ise Ferman'ı duygulandırdı. Ferman, herkesten sakladığı sırrını Ali'ye açıklamaya karar verdi.

ALİ, FERMAN'A SARILDI

Ali Vefa'yı, bir bakım evinde tedavi gören kız kardeşinin yanına götüren Ferman duygusal anlar yaşadı.

Doktor Ferman kız kardeşinin hastalığının sebebinin kendisini olduğunu itiraf ederek gözyaşlarına boğuldu. Ferman'ın ağlamasına dayanamayan Ali ise hayatında ilk defa kendi isteğiyle birisine dokundu. Ali, Ferman'a sarılarak acısına ortak oldu.