MedyaFaresi MedyaFaresi

Motosiklet üzerinde ölümcül öpüşme!

MEDYAFARESİ VİDEO Brezilya’da ateşli bir genç çiftin saatte 82 kilometre hızla sürdükleri motosiklet üzerinde sevişmeleri tüyleri diken diken etti...

Eklenme: 22 Kasım 2012 12:26 - Güncelleme: 09 Nisan 2016 08:54

MOTOSİKLET ÜZERİNDE KORKUTAN ÖPÜŞME! VİDEO

Brezilya’da ateşli bir genç çiftin saatte 82 kilometre hızla sürdükleri motosiklet üzerinde sevişmeleri değme aşıkları kıskandırırken, birçok kişinin de tüylerini diken diken etti.

Brezilya’nın RPC Televizyonu’nun haberine göre, ülkenin güneyindeki Parana kentine bağlı Foz de Iguacu kasabası yakınlarındaki bir yolda motosikletle giden genç bir çiftin birbirine dönük halde oturarak öpüşmesi yanlarından geçen otomobillerin dikkatini çekti.

İlginç olayı cep telefonuyla görüntüleyen Fernando Nascimento adlı şoförün kaydettiği görüntülerde, kimlikleri öğrenilemeyen erkek motosiklet sürücüsü bir yandan motosikleti saatte 82 kilometre hızla sürerken, bir yandan da kendisine dönük durumda oturan sevgilisiyle öpüşüyor.

Saniye saniye görüntülenen ölümcül öpüşmenin televizyonda yayınlanmasından sonra polis ateşli çiftin peşine düştü.
Polis sözcüsü, ateşli sürücünün yakalanması halinde yaklaşık 600 TL para cezası verileceğini ve ehliyetinin de iptal edileceğini bildirdi.