MedyaFaresi MedyaFaresi

Milliyet'in kadın yazarı Sözcü'ye fena çaktı! O selülitler...

MEDYAFARESİ ÖZEL- Milliyet yazarı Aslı Aydıntaşbaş Sözcü gazetesinin ünlülerin selülitli fotoğraflarını çekmesini eleştirdi.

Eklenme: 12 Ağustos 2013 16:53 - Güncelleme: 09 Nisan 2016 00:56
Eda Gedikoğlu / Medyafaresi.com

Milliyet yazarı Aslı Aydıntaşbaş, Sözcü gazetesinde gördüğü haberi yerden yere vurdu. Aslı Aydıntaşbaş, ünlülerin selülitli fotoğraflarının yayınlanmasını sert bir dille eleştirdi. Her kadında selülit olduğunu söyleyen Aydıntaşbaş, bu fotoğrafların daire içine alınmasını da çirkinlik olarak değerlendirdi. Hızını alamayan Aslı Aydıntaşbaş göbekli erkekler için de Tweet atınca bu kez erkek takipçileri tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu. Beklediğinden fazla tepki gören "Aydıntaşbaş gel de feminist olma" diye yazdı.

İşte Aslı AYdıntaşbaş'ın attığı bazı Tweetler!

asli aydintasbas ‏@asliaydintasbas

:)) Gel de feminist olma! "@mhmetsa: @asliaydintasbas göbekli erkek yoktur. o plajda güneş ışıgından kaynaklanıyor gölge vuruyor"

asli aydintasbas ‏@asliaydintasbas

..resimlerini görüyoruz eklerde.Neden o göbekler kırmızı daire içine alınmıyor o zaman.

asli aydintasbas ‏@asliaydintasbas

..her kadında selülit var. Beğenmeyen resmini basmasın. Ama daire içine almak falan çirkin. Ayrıca biz sürekli plajdaki erkeklerin göbekli..

asli aydintasbas ‏@asliaydintasbas

Neyse ki bu yıl magazin eklerinde 'İşte selülit bulduk!' haberleri yok diyordum...Sözcü yapmış. Ayıp. Kadınları rahat bırakın. 25in üzerinde