MedyaFaresi MedyaFaresi

Milliler de Diyarbakır'daki tarihi buluşmayı izledi!

Adana’da kampta olan A Milli Futbol Takımı da tarihi buluşmayı televizyondan izledi...

Eklenme: 16 Kasım 2013 18:45 - Güncelleme: 06 Mart 2016 04:56

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Diyarbakır’da Irak Kürdistan Bölgesel Yönetimi Başkanı Mesud Barzani ile ‘tarihi bir buluşma’ gerçekleştirdi. Erdoğan-Barzani buluşmasını, Adana’da kampta olan A Milli Futbol Takımı oyuncuları da ilgiyle takip etti.

ANTRENMAN SONRASI KEBAPÇI

Kuzey İrlanda ile özel bir karşılaşma yapan ve sahadan 1-0’lık galibiyetle ayrılan A Milli Futbol Takımı’nda, 19 Kasım Salı günü Mersin Tevfik Sırrı Gür Stadyumu’nda oynanacak olan Belarus maçı hazırlıklarına da Adana’da başladı. Teknik Direktör Fatih Terim nezaretinde Aytaç Durak Tesisleri’nde gerçekleştirilen antrenman sonrasında ay-yıldızlılar, soluğu kebapçıda aldı.

İLGİYLE TAKİP ETTİLER

Adana’nın meşhur kebabının yanı sıra tava, çiğ köfte ve lahmacun da yiyen milliler, hayranları da ile bol bol fotoğraf çektirdi. Milliler, yemek yerken o esnada Sky Türk 360 ekranlarından ‘canlı’ olarak verilen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Irak Kürdistan Bölgesel Yönetimi Başkanı Mesud Barzani buluşmasını da ilgiyle takip etti. Futbolcular yemeğin ardından kaldıkları otele geri dönerken, akşam saatlerinde de Belarus maçı hazırlıkları için karayoluyla Mersin’e geçti.