MedyaFaresi MedyaFaresi

Milli Görüş 28 Şubat'ta şahlanıyor!!! Erbakan'ın ağır konuğu kim?

Saadet Partisi İstanbul İl Gençlik Kolları 28 Şubat'ta Abdi İpekçi Spor Salonunda "Gençlik Gecesi" düzenliyor. Geceye Türkiye ve İslam Dünyasının çok sayıda ünlü ismi katılıyor.

Eklenme: 23 Şubat 2009 00:15 - Güncelleme: 19 Kasım 2015 04:34

TV5 ve Uluslararası bir çok kanalın canlı yayınlayacağı Gençlik Gecesine, kimler davetli değil ki!

ERBAKAN, AHMEDİNEJAD, HANİYE, CLAY

Başta Milli Görüş Lideri Prof.Dr.Necmettin Erbakan ve Saadet Partisi Onursal Genel Başkanı M.Recai Kutan, Saadet Partisi Genel Başkanı Numan Kurtulmuş olmak üzere islam dünyasından çok sayıda davetlinin katılacağı "Gençlik Gecesi" Türk siyasi hayatına "kara leke" olarak geçen 28 Şubat'ın yıldönümüne denk getirildi.

"Bin yıl geçse de 28 Şubat bitmeyecek" diyenlerin aksine Milli Görüş'ün 40. yılında "Kaç yıl geçerse geçsin Milli Görüş Bitmeyecek!" şeklinde özetlercesine çok büyük bir geceye imza atma hazırlığındaki Saadet Partisi İl Gençlik Kollarında heyecan dorukta.

İşte geceye davetli olan isimlerden bazıları:

TOPLUM ÖNDERLERİ: Mahmut Ustaosmanoğlu, Osman Nuri Topbaş, Abdulbaki Erol, Mehmet Denizolgun, Adnan Oktar, Fermani Altun, Ömer Tuğrul İnançer

SİYASİLER VE ÜNLÜLER: İran Cumhurbaşkanı Mahmut Ahmedinejad, Sudan Eski Cumhurbaşkanı Muhammed Ez Zeheb, Hamas Lideri Halit Meşal, Filistin Başbakan'ı İsmail Haniye, Afganistan Eski Cumhurbaşkanı Burhanettin Rabbani, Prof.Yusuf El Kardavi, Yusuf İslam, Muhammed Ali Clay


marmarahaber.net

Etiketler : saadet