MedyaFaresi MedyaFaresi

Miley Cyrus kadınlar için tehlikelidir! Şok sözler..

Ünlü şarkıcı Sinead O'Connor, son zamanlarda sansasyonel hareketleriyle dikkat çeken Miley Cryus'a ikinci bir mektup yazdı.

Eklenme: 04 Ekim 2013 17:02 - Güncelleme: 08 Nisan 2016 14:24

Son günlerin çok konuşulan ismi Miley Cyrus'a, Sinead O'Connor'dan yeni bir mektup var.

O'Connor'ın ilk mektubunda Cyrus'a verdiği "Müzik endüstrisinin seni bir hayat kadını gibi satmasına izin verme" tavsiyesi, genç şarkıcıyı kızdırmıştı. Cyrus, Twitter üzerinden O'Connor'a cevap olarak şarkıcının yıllar önce geçirdiği psikolojik rahatsızlıkla dalga geçti.

Bu sözlere sinirlenen O'Connor ikinci mektubunda, Cyrus'ın kadınlar için tehlikeli olduğunu ilan etti. O'Connor mektubunda, "21. yüzyılda 20 yaşında bir kadının tehlikeli ve sorumsuzca davranmasını hayretler içinde izliyorum. Psikolojik problemler yaşayan biriyle alay etmen kabul edilemez... Hüç şüphem yok, böyle devam edersen sen de gelecekte böyle bir sorun yaşyacaksın" ifadelerini kullandı.

Cyrus'ın O'Connor'a cevabı ise yine Twitter'dan oldu. Genç şarkıcı, "Sinead, sana mektup yazacak zamanım yok çünkü Saturday Night Live programını sunuyorum. Eğer benimle buluşup konuşmak istersen bir sonraki mektubunda yaz" mesajını paylaştı.

Miley Cyrus yine rahat durmadı! Önce soyundu sonra..

MİLEY CYRUS SÜTYENSİZ SAHNEDE -FOTO GALERİ-

İŞTE MİLEY CYRUS'UN O EROTİK FİLMİ -VİDEO-

MİLEY CYRUS YENİ KLİBİ İÇİN SOYUNDU! FOTO GALERİ

İŞTE MILEY CYRUS'UN STRİPTİZ DANSI FOTO GALERİ

MİLEY CYRUS'TAN SEKSİ DANS.. VİDEO