Abone Ol

Michael Douglas'ın mastürbasyon skandalında yeni iddialar!

Amerikalı ünlü oyuncu Michael Douglas'ın suçlandığı mastürbasyon skandalında yeni iddialar ortaya atıldı.

Ünlü oyuncunun mastürbasyon skandalında yeni iddialar!

Hollywood yıldızı Michael Douglas'ın 10 gün önce yalanladığı cinsel taciz iddialarını dile getiren kişi ortaya çıktı. Douglas'ın eski çalışanı Susan Braudy, ünlü aktörü "önünde mastürbasyon yapmakla" suçladı, onun yüzünden kendisini aşağılanmış hissettiğini söyledi. Douglas ise iddiaları reddediyor.

Michael Douglas hakkındaki taciz iddiaları 10 gün önce Hollywood Reporter dergisinde yayımlanmıştı.

Derginin haberinde iddiaların sahibi açıklanmamıştı.

Bu kişinin, Douglas'ın eski çalışanı olan yazar ve gazeteci Susan Braudy olduğu ortaya çıktı.

BBC Türkçe'nin haberine Susan Braudy, ayrıntılarıyla ünlü aktörün kendisini nasıl taciz ettiğini anlattı, bu yüzden kendisini aşağılanmış hissettiğini söyledi.

Braudy, Douglas'ın, kendisinin önünde "mastürbasyon yaptığını" iddia etti.

Douglas ise daha önce taciz söylentilerine cevaben "Bu tamamen bir yalan, uydurma. Hiçbir gerçek payı yok" demişti.

'Her şeyi yapabileceğini düşünüyordu'

Susan Braudy, 1980'lerin sonlarında bir süre Dogulas'ın yapım şirketi Stonebridge Productions'da çalışmıştı.

Braudy, şirketin New York ofisini yönettiği süre içinde Douglas'ın kendisiyle konuşmalarında sürekli açık saçık bir dil kullandığını, hatta evlilik dışı ilişkilerinin detaylarını anlattığını söylüyor. Ayrıca Douglas'ın kendisine sürekli vücuduyla ilgili yorumlarda bulunduğunu, bu yüzden koyu renk ve bol giysiler giymeye başladığını da iddia ediyor.

Cinsel tacizin 1989 yılında yüzyüze bir senaryoyu çalışmak için gittiği evinde, Douglas'ın onun önünde "mastürbasyon yapmasıyla" sürdüğünü öne süren Braudy, aşağılanmış hissederek hızla evi terkettiğini söylüyor.

"Benden daha çok iktidar sahibi olduğu için istediği her şeyi yapabileceğini düşündüğünü farkettim" diyen Braudy, olaydan sonra eve döndüğünde onunla bir daha asla yalnız kalmamaya karar verdiğini ve o yılın sonlarında da işten ayrıldığını anlattı.

Susan Braudy ayrıca Douglas'ın iddiaları yalanlarkenki tavrının da "tıpkı kendisini mağdur göstermeye çalışması gibi sorunun bir parçası olduğunu" söyledi ve ekledi:

"İşte bir çok kadın tam da bu sebeplerden ortaya çıkıp başlarına gelenleri anlatamıyor. Tanrı biliyor, benim de cesaretimi toplayıp ortaya çıkabilmem için 30 yıl ve bu konuda bir kampanyanın başlaması gerekti."

Douglas: #MeToo kampanyasına zarar vermesinden endişe ediyorum
Douglas ise iddialara cevap verirken, "Ben bu işteki itibarımla gurur duyan biriyim. Babamın (Ünlü Amerikalı aktör ve yapımcı Kirk Douglas) itibarını falan hiç saymıyorum. Gizli saklı hiç bir şeyim olmadığı gibi başkalarının da hakkımda söyleyecekleri bir şey yok. 32 yıl öncesinden böyle bir şeyin çıkması karşısında şaşkınım" demişti.

Hakkındaki iddiaların hiç bir dayanağı bulunmadığını da ileri süren Douglas bu tür suçlamaların, Hollywood cinsel taciz skandalının ardından ortaya çıkan #MeToo (#BenDe) kampanyasına zarar vermesinden endişe ettiğini de söylemişti.