MedyaFaresi MedyaFaresi

Metro'da çıplak yolcu şoku!

Üzerinde sadece spor ayakkabısı ile seyahat eden yolcuyu görenler şoke oldu.

Eklenme: 10 Kasım 2014 11:25 - Güncelleme: 09 Nisan 2016 04:40

New York Metrosu'nda çırılçıplak seyahat eden yolcu hem yerel hem de sosyal medyada günün konusu oldu. Olay geçtiğimiz Perşembe akşamı yaşanmıştı. Ancak fotoğrafın Twitter üzerinden paylaşılması üzerine olay sosyal medyada sıcaklığını halen koruyor.
Fotoğrafı cep telefonuyla çekip sosyal medyada yayınlayan kişi Peter Davis...Her zaman ki gibi eve gitmek üzere metroyu kullanan Davis hayatının şokunu yaşayacağından haberisizdi. Bindiği metroda sarhoş ve çıplak olan bir yolcu vardı. Diğre yolcular gibi o da gözlerine inanamadı. Bir an ne yapacağını şaşırdı. HEmen cep telefonuna sarıldı ve tek kare fotoğraf çekti. Gerisini Davis Huffington Post'a şöyle anlattı:
"KORKUDAN KİMSE ONA BAKAMADI"
" Bir elinde viski şişesi ve anadan üryan adamı görünce herkes gibi bende şoke oldum. Kompartımandaki bütün yolcular akıllı telefonlarına bakıyordu. Belli ki adamdan korkmuşlardı. Herkes neden polisi aramadığımı bana soruyor. Ben adi bir muhbir değilim. Kimseyi gammazlamam. New York polisinin sokakta ya da bankta yaşayan evsizlere dostça davranmadığını hepimiz biliyoruz" dedi.
Peter Davis çıplak adamın tam 6 istasyon seyahat ettikten sonra metrodan insanların şaşkın ve korku dolu bakışları arasında indiğini söyledi.