MedyaFaresi MedyaFaresi

Metin Uca'dan iç savaş çığırtkanlığı yapan Ahmet Maranki'ye sert sözler!

Kendisini ‘Bitkilerin efendisi’ olarak tanıtan, hakkında usulsüz ilaçtan çok sayıda dava bulunan Prof. Dr. Ahmet Maranki, 24 Haziran seçimlerine sayılı günler kala Akit Tv ‘de katıldığı canlı yayında gündemi sarsacak ifadeler kullanmıştı.

Eklenme: 24 Mayıs 2018 21:03 - Güncelleme: 24 Mayıs 2018 21:10

İç savaş çığırtkanlığı yapan Maranki, “Bu spekülasyonlar tamamen sunidir. Biz onun için her doğruyu her yerde söylemeyeceğiz. Kan ağlıyor içimiz. Ama bizim şayet aksi olursa gidecek hiçbir yerimiz yok. Ben onun için, umudum Kaf Dağı’nın arkası 25 Haziran’dır. Olmadı zaten, o zaman artık Belgrad Ormanı’nda ağacın dibinde, talim şeyimizi oraya gömdük. Çıkaracağız sokağa artık, ‘Bismillahirrahmanirrahim’ diyeceğiz…” sözleriyle izleyenlerin kanını dondurmuştu.

Görüntüler kısa sürede önce sosyal medyada ardından ulusal medyada hızla yayıldı ve büyük ses getirdi. Hakkında savcılığın soruşturma başlattığı Maranki’ye tepkiler çığ gibi büyürken, bunların en serti Metin Uca’dan geldi.

Sevilen sanatçı, sosyal medya hesabından “Bu alçağın cüretini kim yarattı? Asıl suçlu, tütün eksperi bir dolandırıcı şarlatanı ‘Prof ‘diye yutturan, bilim dışı saçmalıkları alternatif tıp diye pazarlayan televizyonlar değil mi? Bu din tüccarı saçmalıklarını sürdüreceği derebeyliğin hukukunu istiyor kendince” yazdı.

Uca’nın tepki dolu paylaşımı kısa sürede yüzlerce kişi tarafından paylaşıldı.