MedyaFaresi MedyaFaresi

Meryem Uzerli'nin diziye geri döneceğini sanmam!

Hürriyet yazarı İzzet Çapa, Muhteşem Yüzyıl'ın Malkoçoğlu Burak Özçivit ve babası Bülent Bey'le samimi bir röportaj yaptı.

Eklenme: 28 Temmuz 2013 11:24 - Güncelleme: 01 Nisan 2016 23:54
Burak Özçivit Meryem Uzerli'nin diziye tekrar dönmeyeceğini söylerken, babası ünlü oyuncuyu anlattı.

İşte o röportaj!

Burak Özçivit'in Trump Alışveriş Merkezi'nin çatısında faaliyete girecek olan Cadde'de Bali Bey adında bir döner restoranı açacağı haberleri pek çoğunuza "Ne alaka?" dedirtti muhtemelen. Neydi birdenbire Malkoçoğlu'nun kılıcını bir kenara bırakıp eline döner bıçağını almasının sebebi? Burak'la muhabbete oturduğumuzda bunun hiç de ani bir karar olmadığını, üç jenerasyondur devam eden bir aile geleneğinin uzantısı olduğunu anlattı bana. Sohbetimize babası Bülent Bey'in de katılmasıyla muazzam bir aile portresi çıktı ortaya. Burak çocukluk günlerinden, üniversite yıllarına, özgürlük tutkusundan, kontrol manyaklığına kadar kendisiyle ilgili bilinmeyenleri çoğu zaman samimiyetle, bazen de babasının zoruyla paylaştı 3.5 saat boyunca. Yalnız müstakbel gelin adayımız sevgili yeğenim Ceylan Çapa olduğundan, kalemimin taraf tutacağını göz önünde bulundurup, özel hayat konusunda tek bir şey bile ne ben sordum ne de Burak söyledi. Zeki çocuk vesselam...

MERYEM'İN DİZİYE DÖNECEĞİNİ SANMAM
Bakalım düğünde ne yapacaksın... Gelelim kariyerindeki kırılma noktasına. Nasıl Malkoçoğlu oldu Burak?

Küçük Sırlar'ı çekerken geldi teklif. Malkoçoğlu çocukluğumdan beri en sevdiğim karakterlerden biri olduğundan hemen kabul ettim. Derken diğer dizi bitti, setten çıktım, bir gün ara verip Muhteşem'in setinde aldım soluğu.

Ön hazırlığı bir günde mi yaptın sihirbaz efendi?

Yahu zaten sırf o yüzden çok çekindim başlarda. Ama sağolsun Yıldırım Hoca'nın telkini ve yol göstermesiyle iş başı yapabildim.

Hazır seni bulmuşken biraz dedikodu yapalım, Meryem Uzerli'yi saraydan ne kaçırdı?

Belki projenin içinde olayın detaylarını bilenler vardır ama ben bilmiyorum, sadece işime bakıyorum.

Sence diziye geri dönme ihtimali var mı?

Dönmez herhalde bilemiyorum.

Peki Vahide Gördüm doğru bir seçim miydi Hürrem rolü için?

Bununla ilgili de hiçbir şey söyleyemem. Bir oyuncu olarak her zaman yerimi bilirim, oradaki tek sorumluluğum bana verilen rolü en iyi şekilde oynamak. Sonuçta kararı veren de ben değilim. Bir takımın kaptanı da olsan teknik direktörün varlığını unutamazsın. 

RÖPORTAJIN DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ!


Muhteşem Yüzyıl'da Malkoçoğlu sevişiyor!.. VİDEO

MALKOÇOĞLU'NUN DÖNÜŞÜ MUHTEŞEM OLDU -VİDEO

Ceylan Çapa fotoğrafları için tıklayın!.. FOTO GALERİ