MedyaFaresi MedyaFaresi

Meryem dizisi 2. bölüm fragmanı Meryem ve savaş yüzleşiyor

Tanıtımlarıyla dikkat çeken Meryem dizisi dün akşam ilk bölümüyle ‘ekranlara merhaba dedi. Konusu ve oyuncularıyla sosyal medyayı sallayan Meryem’in 2. Bölüm fragmanı da kısa sürede izleyicileriyle buluştu.

Eklenme: 03 Ağustos 2017 12:42 - Güncelleme: 03 Ağustos 2017 12:45

Meryem dizisi 1. bölümünde yaşananlar hafızalardaki yerini korurken yeni gelişmelerin ilk ipuçları geldi. Ayça Ayşin Turan, Furkan Andıç, Cemal Toktaş, Açelya Topaloğlu, Uğur Çavuşoğlu, Serenay Aktaş ve Bestemsu Özdemir’in oyuncu kadrosunda yer aldığı Meryem'in ilk bölümünde karakterleri tanıma fırsatı bulan izleyiciler, yeni bölümde Meryem ve Savaş'ın yüzleşme anına tanık olacak. İşte dizininin ilk bölümünde yaşananlar ve yeni bölüm özeti!

Meryem, işlemediği bir suç yüzünden cezaevine gidiyor! Savaş, Meryem ile yüzleşiyor! Oktay'ın direksiyon başındayken karıştığı trafik kazasının tüm suçu Meryem'in üzerine kalır. Mahkeme kararıyla 8 yılla yargılanacağını öğrenen Meryem için hayat artık çok zor bir hal alır. Oktay, Meryem'i kurtarabilecek mi? Savaş, sevdiğinin ölümüne sebep olarak bildiği Meryem'e neler söyleyecek? Meryem, 9 Ağustos Çarşamba akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

İLK BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Oktay, sonunda savcı olacaktır. Sevgilisinden akşam yemeği daveti alan Meryem ise evlilik teklifi alacağını düşünerek havalara uçar. Meşhur Sargun Holding’in veliahttı Savaş Sargun da sevgilisine evlenme teklif etmeye hazırlanmaktadır. Babası Sevinç ile evlenmesine karşıdır ama Savaş babasının lafı ile aşkından vazgeçecek bir adam değildir.

Bir gece yağmur başlar ve hayatlar değişir… 

 
Oktay’ın kullandığı araç Savaş’ın nişanlısına çarpar ve onu ölüme terk eder. Oktay’ın kariyeri için endişelenen Meryem, işin içinde bir ölüm olduğunu bilmeden suçu üstlenir. Savaş ise sevgilisinin katili zannettiği Meryem’e hayatı zindan etmeye kararlıdır…

Etiketler : kanal d, meryem