MedyaFaresi MedyaFaresi

Mersin'de moda dolu günler başladı!

MEDYAFARESİ FOTO GALERİ Defilede elbiseleri ünlü mankenler tanıttı.

Eklenme: 06 Ekim 2012 21:50 - Güncelleme: 27 Mart 2016 06:54

DEFİLE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

Ünlü mankenler Didem Taslan ile İpek Tanrıyar, Forum Fashion Week kapsamında Forum Mersin Alışveriş Merkezi’nde (AVM) düzenlenen defileye katıldı.

Türkiye’deki tüm Forum AVM’lerde aynı anda düzenlenen Forum Fashion Week’in Forum Mersin AVM ayağında, Didem Taslan, Tatyana, İpek Tanrıyar ve Ece Begüm Yücetan ile birlikte 20 manken Atıf Yılmaz Meydanı’nda kurulan podyuma çıktı. Mankenler podyumda ünlü markaların kış kreaksiyonlarını tanıttı. Tanıtım sırasında mankenler büyük ilgi görürken, defileye gelenler zaman zaman cep telefonları ile görüntü ve fotoğraf çekmeyi de ihmal etmedi.

Bu arada düzenlenen defile öncesinde Didem Taslan ve İpek Tanrıyar basın mensupları ile bir araya gelerek soruları yanıtladı. Fashion Week düzenlenmesinden bir Mersinli olarak gurur duyduğunu belirten Didem Taslan, bu tür organizasyonların hem firma sahiplerine hem alışveriş yapmak isteyen halka ekonomik açıdan çok büyük bir fırsat sağladığını ve kendilerinin de bu fırsata görsellikle yardımcı olmaya çalıştıklarını söyledi. İpek Tanrıyar ise Fashion Weekler nedeni ile artık modanın kalbinin AVM’lerde attığını vurgulayarak, "Bence bu anlamda nokta atışı yapılıyor. Çünkü gerçek anlamda ’fashion week’ler hep tasarımcıların ve halkın ulaşamayacağı meblağlardaki özel tasarımların podyuma çıktığı yerlerde teşhir ediliyor ve bunlar halka ulaşamıyor. Ama bizim markalarımız, herkesin ulaşabileceği standarttaki kaliteli markaların hepsine burada halk istediği an ulaşabiliyor. Bunun çok daha verimli olduğunu, ekonomiye katkısının daha fazla olduğunu düşünüyorum" dedi.

DEFİLE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN