MedyaFaresi MedyaFaresi

Merakla beklenen Bir Hikayem Var vizyona girdi!

MEDYAFARESİ VİDEO- Başrollerini Müge Boz ve Kadir Doğulu'nun paylaştığı Bir Hikayem Var sinema filmi vizyona girdi!

Eklenme: 04 Mayıs 2013 10:46 - Güncelleme: 06 Nisan 2016 21:24
 BİR HİKAYEM VAR FİLM FRAGMANI!

Bir Hikayem Var filminin başrollerini Kadir Doğulu ve Müge Boz paylaşıyor. Ayrıca Bülent Çolak, Didem Soydan, Turan Özdemir, Teoman Kumbaracıbaşı, Haldun Boysan, Erkut Emre Sungur, Mustafa Uzunyılmaz, Ozan Akbaba gibi isimler oynuyor. Bu oyunculara Yeşilçam'ın unutulmaz isimleri Nuri Alço, Coşkun Göğen ve Selçuk Özer gibi isimlerde eşlik ediyor. Filmin en önemli sürprizlerinden biri de ünlü şarkıcı ve oyuncu Halil Sezai olacak. Yepyeni şarkısını ilk defa bu filmde seslendiren Sezai bir sahnede de rol alıyor...

Mert'in (Kadir Doğulu) bir hayali vardır. Kendi filmini çekmek... İşte bunu gerçekleştirebilmek için en yakın arkadaşları Okay (Bülent Çolak) ve Aras'la (Erkut Emre Sungur) yola koyulurlar... Filmi çekebilmek için aldıkları borç paralar ve söylemek zorunda kaldıkları yalanlar, bir süre sonra başlarına bela olur. Çıktıkları bu yolda, işler planladıkları gibi gitmeyince, kendilerini macera dolu, birbirinden komik olayların içinde bulurlar.

Müziklerini Yeşilçam'ın ve Türk müziğinin efsane ismi Cahit Berkay'ın yapacağı filmde, Cahit Berkay aynı zamanda konuk oyuncu olarak küçük bir rolde kendini gösterecek.

MÜGE BOZ GALADA BÜYÜLEDİ! FOTO GALERİ!

MÜGE BOZ'UN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN