MedyaFaresi MedyaFaresi

Melekler Kahvesi 11 Aralık burç yorumları

Melekler Kahvesi'nin hazırladığı burç yorumları

Eklenme: 10 Aralık 2013 23:40 - Güncelleme: 04 Nisan 2016 12:20

KOÇ
Düşüncelerinizde ne kadar haklı olsanız da bazı olayların düzene girmesi için çevrenizdeki insanların davranışları doğrultusunda hareket ederek surecin daha iyi gitmesini sağlayabilirsiniz. Maddi acıdan rahatlamaya başlayacaksınız. duygusal acıdan ise şanslı bir gündesiniz. 


BOĞA 
Bugün ilginç ve heycanlı gelişmeler olabilir. gireceğiniz bir ortamda tanışacağınız bir kişi duygusal acıda da sizi çok etkileyebilir ama tavırlarıyla ilgili çok çelişkide kalabilirsiniz.. Aceleci davranmadan duygularınızı yaşayarak hareket etmelisiniz. Çevrenizin ne düşeneceğini kafanızda büyütmeyin. 

İKİZLER
Uzun zamandır göremediğiniz bazı insanlarla görüşebilir, çok güzel bir ortama girebilir ve burada aşk hayatınızla ilgili güzel bir gelişme yaşayabilirsiniz. Ancak isteklerinizi ortaya koyarken daha sabırlı olun. Bu donem içinizdeki duygusal yoğunluğu kontrol etmekte yarar var.

YENGEÇ
Bu ara fazla takıntılı olabilirsiniz. kafayı taktığınız bazı konuları irdelemekten vazgeçin. Yaşadığınız anın keyfini çıkarın. Bu baskı ve kendi kendinizi kısıtlama hali tarzınıza hiç uygun değil. Biraz olayları akışına bırakın ve gelişecek olaylara karsı özgür bir davranış sergilemeye çalışın. 

ASLAN

Birkaç kişi ile yapılacak bir proje ile ilgili yaşayacağınız bir sıkıntı gerginleşmenize neden olabilir ve grup çalışmasının içinde yer almaktan hoşlanmayabilirsiniz. Fakat bu durum kişisel anlamda bazı yönlerinizin gelişmesini engelleyici bir tutum olabilir. Etrafınızdaki insanlardan destek almayı denemelisiniz.

BAŞAK

Kariyer ve iş hayatı ile ilgili hayatında attığınız bazı adimların hem olumlu hem olumsuz yansımalarının yansıyabileceği bir gün. Yoğunluktan dolayı dalgınlığınıza gelecek bazı konularda iş çevrenizdeki üstlerinizle problem yaşayabilirsiniz. Dikkatinizi toplamaya çalışın 

TERAZİ

Yaşanan bazı olumsuzluklar yapmak istediğiniz planlara daha fazla odaklanmanızı sağlayacak. Bu daha azimli ve odakli olmanız anlamına geliyor. Sonrasında ise kişisel anlamda kendinize güveninizin artmasını sağlayan olayların ortaya çıkması daha ferah bir doneme girmenizi sağlayacak. 

AKREP

Bugün özellikle maddi anlamda gelişecek bir konu ekonomik acıdan rahatlayacağınızı gösteriyor. Ailevi anlamda bazı sorunların üstesinden gelmek için harcadığınız cabanın olumlu göstergelerini alabilir ve kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Yakın zaman içerisinde hayatınızda yeni donemin başladığını farkedebilirsiniz. 

YAY

Kafanız karışık bir halde olabilir. Yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Önemli konularda karar vermeden önce biraz daha sabırlı davranmalısınız. Duygularınızı ve isteklerinizi ortaya koymadan önce tekrar gözden geçirmekte fayda var. Kendinizi güçlü ve enerjik hissedebilirsiniz sabırlı olursaniz 

OĞLAK

Başkalarına yardım etmek sizi mutlu ediyor, rahatlıyor. Geçmişte yaşadığınız bazı olayları düşünebilir ve bunları unutmak için kendinizi oyalayacak bir şeyler bulabilirsiniz. Kendinizle ilgililenmeniz ve hayatla ilgili planları dengelemeniz gerekiyor.

KOVA
Gün içerisinde gelişecek bazı olaylar gün içinde planlarınızın değişmesine neden olacak. Duygusal hayatınızdaki insanla yapacağınız gorüsmede gelişecek olaylar sizi mutlu edebilir. Aile çevrenizle ilgili alacağınız bir haber sizi mutlu edebilir.. 

BALIK

Herkesin geçmişinde geri dönse değiştirmek istediği bişey mutlaka vardır. Ancak siz bu sıralar bu konu üzerinde gereğinden fazla kaya yoruyorsunuz. Bu durum sizin sosyal ve duygusal hayatınızda ufak tefek olumsuzluklara neden olduğu gibi sizi yıpratmaktan başka bir işe de yaramıyor. Bir an önce kendinizi toplayıp günlük yaşamınıza dönmeniz gerekiyor zira bugün şans sizin yanınızda.

http://www.facebook.com/meleklerkahvesi1