Abone Ol

Mehmet Ali Çelebi ile Barış Yarkadaş Canlı Yayında Kozlarını Paylaşacak

Milletvekili Mehmet Ali Çelebi, tv100 canlı yayınında AK Parti’ye geçeceği kulisini gündeme getiren Korkusuz Gazetesi Yazarı Barış Yarkadaş’ı sosyal medya hesabı üzerinden hedef alarak karşılıklı tartışmaya girdi. Barış Yarkadaş ise Çelebi’yi, tv100 canlı yayınına davet etti. Çelebi, Yarkadaş’ın davetini kabul etti... Çelebi ve Yarkadaş bu akşam tv100 ekranlarında yayınlanan Taksim Meydanı Programı'nda karşı karşıya gelecek.

Mehmet Ali Çelebi ile Barış Yarkadaş Canlı Yayında Kozlarını Paylaşacak

Tv100’de ekranlara gelen Gündeme Dair programında Barış Yarkadaş bomba bir kulis paylaştı. Yarkadaş Milletvekili Mehmet Ali Çelebi’nin AK Parti’ye katılacağı bilgisini verdi. Bu kulis sisi gündemin en çok konuşulan konusu haline gelirken Mehmet Ali Çelebi sosyal medya hesabından Barış Yarkadaş’ı hedef aldı. Kendisine yönelik ağır ithamlarda bulunan Mehmet Ali Çelebi’ye Yarkadaş’tan yanıt gecikmedi. Yarkadaş Mehmet Ali Çelebi’yi bu akşam tv100 ekranlarında yayınlanacak Taksim Meydanı programına davet etti.

 Çelebi teklifi kabul etti

Siyaset gündemine bomba gibi düşen iddia ile ilgili Mehmet Ali Çelebi Barış Yarkadaş’ın davetini kabul etti. Mehmet Ali Çelebi sosyal medya hesabından bu akşam tv100 ekranlarında yayınlanacak Taksim Meydanı programına katılacağını açıkladı.

NELER OLMUŞTU?

Gazeteci Barış Yarkadaş, kendisine "HDP sever Barış Efendi" diye seslenen Bağımsız İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi'ye "Fırıldak Kubi’yi de geçtin" yanıtını verdi. Yarkadaş bir sonraki paylaşımında Çelebi'yi tv100 canlı yayınına davet etti.

Yarkadaş, geçen yıl CHP'den istifa edip Memleket Partisi'ne katılan, bu yıl da Memleket Partisi'nden istifa eden bağımsız milletvekili Mehmet Ali Çelebi'nin AKP'ye katılacağını söyledi. Çelebi, yoluna bağımsız milletvekili olarak devam edeceğini belirtti. 

"Senin yalanlarını ispatlayıp rezil edeceğim HDP sever Barış Efendi.."

Yarkadaş, Mehmet Ali Çelebi'nin eski tweetlerini sildiğini paylaşmasına Çelebi, "Senin yalanlarını ispatlayıp rezil edeceğim HDP sever Barış Efendi... Özür dileyeceksin.Delilleri ve canlı şahitleriyle rezil olacaksın gazeteci bozuntusu.." sözleriyle tepki gösterdi. 

"Fırıldak Kubi’yi de geçtin"

Çelebi'nin tweetini alıntılayan Yarkadaş da "Fırıldak Kubi’yi de geçtin… Gezmediğin kapı kalmadı. İçine düştüğün rezil durumu bana saldırarak örtemezsin. Sana cevabımı bu gece saat 20.30’da TV100'de‘de vereceğim. Ekran açık. Gel katıl programa ve Berkin tweetini neden sildiğini gözlerime bakarak anlat.." paylaşımını yaptı. 

"Gazeteci bozuntusu bu sorulara da cevap versene yüreğin yetiyorsa"

Çelebi Yarkadaş'a, Millet İttifakı'na yönelttiği 20 soruyu yöneltti, "Gazeteci bozuntusu bu sorulara da cevap versene yüreğin yetiyorsa... HDP'li abilerin izin vermez sen de cevaplayamazsın..." dedi. 

"Bakalım daha ne kadar küçülecek"

Yarkadaş son paylaşımında, "Verdiğim cevap sonrası bu twiti de sildi. Sile sile gidiyor…Bakalım daha ne kadar küçülecek…  Tweeti sildiğinin belgesi.." ifadesini kullandı.

Bunun üzerine Çelebi de "Stockholm sendromu! 40 bin evladımızın katillerine sadece iktidarı değiştirmek uğruna ses edememektir. Kumpasları yeniden kurgulayan, açıkça Fetöye alan açıp can vereceklere cephe alamamaktır. Sayın Öcalan denilen kanallarda boy göstermektir. Hepsiyle mücadeleye devam!" paylaşımını yaptı. 

YARKADAŞ CANLI YAYINA DAVET ETTİ

Öte yandan Barış Yarkadaş, Mehmet Ali Çelebi’yi tv100’de yayınlanan Taksim Meydanı programına davet etti.

 Çelebi’nin twitter’da yorumları kapatmasına tepki gösteren Yarkadaş, “Yorumları açarsan cevap vereceğim sana… Yorumları kapatıp tek kale maç yapıyorsun.. Seni kurnaz seni… Siyaseti de bu kurnazlıkla yapabileceğini sandın ama duvara tosladın… Sana cevabım akşam saat 20.00’de tv100’de.. Gel bekliyorum” ifadelerini kullandı.

 ÇELEBİ TEKLİFİ KABUL ETTİ

Siyaset gündemine bomba gibi düşen iddia ile ilgili Mehmet Ali Çelebi Barış Yarkadaş’ın davetini kabul etti. Mehmet Ali Çelebi sosyal medya hesabından bu akşam tv100 ekranlarında yayınlanacak Taksim Meydanı programına katılacağını açıkladı.