Abone Ol

Mehmet Ağar, ölen kızını hatırlatan hangi sunucuyu milletvekili adayı yapıyor? VİDEO

Mehmet Ağar'ın 18 yaşında beyin tümöründen ölen kızı Yasemin'e benzerliğiyle dikkat çeken ünlü televizyon sunucusuna milletvekilliği teklifi geldi. Bakalım ünlü spikerin kocası bu işe ne diyecek? İşte ilginç olayın kahramanları!

Mehmet Ağar, ölen kızını hatırlatan hangi sunucuyu milletvekili adayı...

Sanatçı Fatih Kısaparmak'ın eşi olan Şebnem Kısaparmak'ın adaylığını cuma günü açıklaması bekleniyor. Ağar'ın isteği ile DYP Genel İdare Kurulu üyesi seçilen Şebnem Kısaparmak, daha önce baba ocağı olan Kastamonu'dan aday olmak istediğini dile getirmiş ve "Milletvekili olmak annemin en büyük isteğiydi. Ama 49 yaşında vefat etti. Belki onun yapamadığını ben yapabilirim" demişti.

Ağar'a, 18 yaşında beyin tümöründen ölen kızı Yasemin'i hatırlattığını belirten Kısaparmak, daha önce verdiği bir röportajda şu anısını anlatmıştı: "O zaman Kanal 6'da haber spikeriydim. Yasemin'in ölüm haberini verirken kendimi tutamadım, haberi ağlayarak verdim. Belki profesyonel olarak yapılmaması gerekirdi. Genel Başkanım bana uzun bir süre 'Seni gördüğümde aklıma kızım geliyor' dedi."

ULUSOY TRABZON'DAN

Ağar'ın bire bir görüşerek partiye davet ettiği isimler arasında Türkiye Futbol Federasyon Başkanı Haluk Ulusoy da bulunuyor. Ulusoy'un, Trabzon'dan DP adayı olması beklenirken, Ağar ve Mumcu'nun, İzmir'den Burhan Özfatura ve Işılay Saygın'ı aday göstermek istediği öğrenildi.

İŞTE ŞEBNEM VE FATİH KISAPARMAK'IN DÜETİ