MedyaFaresi MedyaFaresi

Medya dünyasını buluşturan iftar daveti! Kimler katıldı?

Dün akşam Florya’da gerçekleşen iftar yemeğine medya dünyasından çok sayıda seçkin davetli katıldı.

Eklenme: 01 Ağustos 2013 14:46 - Güncelleme: 09 Kasım 2015 21:04

Medya dünyası Kanal 7 Yönetim Kurulunun verdiği iftarda bir araya geldi.

Kanal 7 Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Karaman, Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Çelik, Genel Yayın Yönetmeni Zahid Akman, Genel Müdür Yardımcısı İsmail Karahan’in ev sahipliğinde medya dünyası Kanal 7 iftarında buluştu. Dün akşam Florya’daki Hatay Haskral sofrasında gerçekleşen iftar yemeğinde Kanal 7 Medya Grubu Yönetim Kurulu üyeleri davetlilerle tek tek ilgilendi.

İftar yemeğine Kanal 7 Medya Grubu Yönetim Kurulu Üyeleri, Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet, Kanal 7 Genel Yayın Yönetmen Yardımcısı Nazmiye Yılmaz, Haber Dairesi Başkanı Mehmet Yazıharman, Ülke TV Genel Yayın Yönetmeni Hasan Öztürk, Ülke TV Haber Müdürü Mustafa Güngör, Radyo 7 Genel Müdürü Ferman Karaçam, Haber7com Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Erdoğan, Haber7com Yayın Koordinatörü Osman Ateşli’nin yanı sıra; Star Medya Grup Başkanı Mustafa Karaalioğlu, Turkuvaz Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Serhat Albayrak, Cihan Haber Ajansı Genel Müdürü Abdülhamit Bilici, Yeni Akit Yayın Sahibi Mustafa Karahasanoğlu, Yeni Akit Genel Yayın yönetmeni Hasan Karakaya,  Sky Türk 360 Genel Yayın Yönetmeni Cengiz Özdemir, Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Ocaktan, Star Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Yusuf Ziya Cömert, Albayrak Medya Grubu Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Karagül, Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmen Yardımcısı Mehmet Kamış, Türkiye Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Nuh Gönültaş, TV 8 İcra Kurulu Üyesi Selahattin Sadıkoğlu, Yeni Şafak Gazetesi Yazarı Ali Saydam, Star Gazetesi Yazarı Fehmi Koru, Yeni Şafak Gazetesi Yazarı Salih Tuna, Radikal Gazetesi Yazarı Akif Beki, Türkiye Gazetesi Yazarı İsmail Kapan, Bugün Gazetesi Yazarı Nuh Gönültaş, Yeni Akit Yazarı Abdurrahman Dilipak, Gazeteci Ayşe Böhürler, sunucu Uğur Aslan ve medya dünyasının önemli isimleri katıldı.

ZEKERİYA KARAMAN’DAN TEŞEKKÜR

Kanal 7 Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Karaman açılış konuşmasında herkese hayırlı Ramazanlar dileyerek böyle bir davette bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu dile getirdi ve katılımcılara teşekkür etti.

DOSTLARIN BULUŞMASI

Geceye katılan davetliler, iftar buluşmasından duydukları memnuniyeti dile getirdi:

Akif Beki: Kanal 7 benim de uzun süre çalıştığım, emek verdiğim, yuvam diyebildiğim bir yer. Ramazan’da dostlarla bir arada olmak güzel.

Abdurrahman Dilipak: Ramazan’ın en güzel yanlarından biri de böyle güzel birlikteliklerdir. Keşke her zaman böyle birliktelikler için zemin oluşturabilsek.

Mehmet Kamış: Gönül ilişkimiz olmasına rağmen görüşemediğimiz arkadaşlarımız vardı. Bu vesile ile o arkadaşlarla da görüştük dertleştik.

Cengiz Özdemir: Hem yöneticileri hem de kanalın başlangıcından bu yana ki duruşu ile bizim kendimizi yakın hissettiğimiz bir yer. Bundan dolayı çok teşekkür ederiz.

Mehmet Ocaktan: Ramazanlar hepimiz için çok özel bir olay. Medyadaki dostlarla birlikte olmak daha da güzel… Kanal 7 böyle bir iftar akşamında dostlarla buluşturduğu için teşekkür ediyorum.

Uğur Aslan: Neredeyse 20 yıllık dostlarla birlikte iftar sofrasında buluşmak çok güzel.

Ayşe Böhürler: Kendimi aile sofrasında gibi hissettim. Buradaki birçok dost da bir dönem Kanal 7’de bulundu. Aslında Kanal 7’nin bütün üyelerinin buluştuğu bir aile sofrası gibi geldi.

Gecenin iftar duasını Kanal 7 İftar Saati’ni sunan Prof. Dr. Mustafa Karataş yaptırdı.