MedyaFaresi MedyaFaresi

Medcezir ve Kayıp savaşını SBSV kazandı!

Vatan yazarı Oya Doğan dizilerin savaşını yorumladı.. Cuma reyting savaşının en yoğun hissedildiği günlerden biriydi.

Eklenme: 15 Eylül 2013 20:36 - Güncelleme: 09 Nisan 2016 08:58

İŞTE MEDCEZİR'İN 2. BÖLÜM FRAGMANI! VİDEO

Star Tv'nin yeni sezonda en iddialı yapımı Medcezir  Kanal D'nin merakla beklenen dizisi Kayıp ve Fox'un kısa sürede büyük bir izleyici kitlesine ulaşmayı başaran Sana Bir Sır Vereceğim dizileri karşı karşıya geldi..

Vatan Yazarı Oya Doğan'a göre bu savaşın galibi Sana Bir Sır Vereceğim..

MEDCEZİR SOSYAL MEDYAYI SALLADI!


İşte Doğan'ın o yazısı;

Cuma akşamı tabiri caizse ekranda dizilerin derbisi vardı. Bir yanda Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya'nın başrol oynadığı Medcezir, diğer tarafta öyküsünü Doğan TV Holding CEO'su İrfan Şahin'in yazdığı, Zeynep Günay Tan'ın yönettiği, Dolunay Soysert, Mete Horozoğlu, Aslı Enver ve Kaan Taşaner'li Kayıp vardı. Özellikle Kayıp'ın her şeyini ezbere biliyorum. Çünkü bir süredir önüm, arkam, sağım solum Kayıp. Nereye baksam Kayıp. Böyle bir tanıtımı daha önce hiçbir dizi için görmedim. Fakat aşırı tanıtımın seyircide antipati uyandırabileceğini söylemeden geçemeyeceğim. Cuma benim için çok zor bir akşamdı. Zira bu iki dizi dışında Huzur Sokağı, Tatar Ramazan ve Böyle Bitmesin de yeni sezonunu açtı. Sana Bir Sır Vereceğim dizisi ise Medcezir'le savaşa girdi. Haftaya savaşa Dila Hanım ve Karagül de katılacak. Bizi çok zor bir cuma bekliyor.

İrfan Şahin Kayıp'ı anlattı!

Gecenin galibi SBSV

Öncelikle yeni başlayan Medcezir ve Kayıp'ı beğendim. Fakat ikisinin reytinglerine baktığımızda başarılı olduklarını söyleyemem. Çünkü Medcezir Tüm Kişiler'de 5.14 reytingle birinci, AB'de ise 4.63'le üçüncü olmuş. Kayıp, Tüm Kişiler'de 3.40'la beşinci, AB'de 4.98'le birinci olmuş. Birinci olmaları büyük bir gösterge değil. Çünkü her ikisinin de oyuncuları, senaristleri, yönetmenleri ve prodüksiyona harcadıkları para dikkate alındığında bu reytingler iki diziyi de kurtarmıyor. Ayrıca Star TV'nin Medcezir'i yüksek reytingle açmak uğruna Ana Haber yerine Hababam Sınıfı Tatilde filmini yayınlaması bence televizyonculuk açısından utançtı. Hiçbir dizi bu ülkede yaşananlardan önemli değildir. Bir kanal dizi için haber bülteninden vazgeçmemeliydi. Sonuçta Murat Han ve Esra Ronabar'ın oynadığı Sana Bir Sır Vereceğim Tüm Kişiler'de 4.63 reytingle ikinci, AB'de 3.27 reytingle altıncı oldu. Bana kalırsa bu cumanın galibi Sana Bir Sır Vereceğim oldu.

Yazının devamını okumak için tıklayın...

Serenay Sarıkaya'nın seksi fotoğrafları!.. FOTO GALERİ 

SERENAY'IN ŞARKISINI DİNLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Çağatay Ulusoy kızlarla havuz başında parti yaptı-FOTO GALERİ-

ÇAĞATAY ULUSOY'UN OYNADIĞI KISA FİLM.. FOTO GALERİ

ÇAĞATAY ULUSOY ADLİYEDEN BÖYLE AYRILDI -VİDEO