MedyaFaresi MedyaFaresi

Masum Değiliz'in 1. bölüm detayları

Atv'de ekrana gelecek yeni dizi Masum Değiliz'in 1. bölümünde neler olacak?

Eklenme: 29 Mart 2018 21:30 - Güncelleme: 29 Mart 2018 21:32

atv’nin yeni dizisi Masum Değiliz’in ilk bölümü 31 Mart Cumartesi akşamı saat 20.00’de izleyicilerle buluşuyor.

Masum Değiliz’in yapımcılığını Koliba Film-Ata Türkoğlu, yönetmenliğini Serkan İpekören üstleniyor. Senaryosunu Bekir Baran Sıtkı ve Pelin Karamehmetoğlu’nun kaleme aldığı dizide, başrolleri Uraz Kaygılaroğlu, Damla Sönmez, Aras Aydın, Ushan Çakır, Sercan Badur ve Oya Unustası paylaşıyor.

Bir nişan töreni öncesinde kutlama yapmak isteyen gençlerin yaşamı, karşılaştıkları beklenmedik bir olay sonrasında allak bullak olur. Onlar artık sadece arkadaş değil, ömür boyu vicdan azabı çekecekleri bir olayın, kader birlikteliği yapmış kahramanlarıdır. Hiçbir şey, planlandığı gibi gitmeyecek, olaylar zincirinin halkaları koptukça etrafa savrulan gerçekler, sürprizler hayatları altüst edecektir…

Masum Değiliz’in 31 Mart Cumartesi akşamı yayınlanacak 1. Bölümünün özeti ise şöyle:

“Mert, Volkan ve Emir lise arkadaşlardır. Hepsi farklı mesleklerde kendilerine hayat çizseler de, birbirleri ile bağlarını asla koparmamışlardır. Umut ise, Mert’in nişanlanacağı Ceyda’nın kardeşi olarak bu ekibe sonradan dahil olmuştur.

Hikayemiz Mert’in, Ceyda ile yapacağı nişan gününde başlar. Koruhan Ailesi, nişan hazırlıkları ile uğraşırken, Umut'un yeni taşınmış olduğu atölyesinde ise Mert için bekarlık partisi verilmektedir. Parti esnasında saatin farkına varmayan Mert, Umut, Emir, Volkan ve Emir'in kız arkadaşı olarak tanıttığı Deniz, nişana yetişmek üzere apar topar çıkarlar. Umut'un komşusu Selin ve ailesinin de ‘hayatlarının en önemli günü’ne dahil olmasıyla, birbirlerine tümüyle yabancı olan bu iki grup insanın kaderi, o gece yaşanan olayla trajik biçimde değişecek ve bir daha asla eskisi gibi olmayacaktır.”