MedyaFaresi MedyaFaresi

Masöz kadının ilginç uyuşturucu savunması!

Bir otobüste 3 kilo 500 gram esrarla yakalanan 27 yaşındaki masöz Ö.D masajdan memnun kalan müşterim bahşiş vereceğini söylemişti diyerek kendini savundu..

Eklenme: 25 Şubat 2013 17:07 - Güncelleme: 04 Nisan 2016 10:22

Adana’da, bir otobüste 3 kilo 500 gram esrarla yakalanan 27 yaşındaki Ö.D., "Özel istek üzerine masaj yapmak için Diyarbakır’a gitmiştim. Ankara’ya dönüyorum, uyuşturucu ile alakam yok. Masajdan memnun kalan müşterim bahşiş vereceğini söylemişti" diyerek kendini savundu.

Fevzipaşa Mahallesi’ndeki Merkez Otogar’da kontrol yapan polis ekipleri, yolcu almak için perona giren otobüsteki kadın yolculardan Ö.D.’nin hareketlerinden şüphelendi. Genç kadının çantasında yapılan aramada 3 kilo 500 gram esrar çıktı. Narkotik Büro Amirliği’ne teslim edilen Ö.D., uyuşturucudan haberi olmadığını ileri sürdü. Esrarın çantasına nasıl girdiğini bilmediğini ileri süren Ö.D.’nin ifadesinde, "Ben Ankara’da bir salonda masöz olarak çalışıyorum. Bir müşterim arayıp, Diyarbakır’a çağırdı. Ben de önceki gün gittim, masajı yaptım. Masajımdan memnun kalan müşterim, bahşiş vereceğini söylemişti. Çantama bir şeyler koymuş olabilirler, ne olduğunu bilmiyorum" dediği öğrenildi.

Uyuşturucu kuryeliği yaptığı ileri sürülen kadın, sevk edildiği nöbetçi mahkemece tutuklandı.

DHA