MedyaFaresi MedyaFaresi

Masaj salonunda şok! Polisleri görünce...

VİDEO- İstanbul Mali Şube ekipleri fuhuş operasyonu kapsamında masaj salonlarına baskın yaptı. Masaj salonundakiler polisleri görünce şoke oldu.

Eklenme: 20 Ocak 2012 12:17 - Güncelleme: 03 Nisan 2016 17:24

İstanbul Mali Şube ekiplerinin masaj salonlarında fuhuşa yönelik başlattığı operasyonun 2’inci dalgasında, 6 masaj salonuna operasyon düzenlendi. Masaj salonundakiler karşılarında polis kamerasını görünce panik yaşadı.

MASAJ SALONUNDAKİLER POLİSLERİ GÖRÜNCE ŞOKE OLDU! VİDEO

Operasyon görüntülerinde spot lambalar içerisine saklanmış kameralar ile müşterileri ait bilgilerin tutulduğu ajanda ve masözlerin kaç kere müşteriye gittiğinin yazılı olduğu peçete dikkat çekti. 2’si polis 27 kişi kişinin gözaltına alındığı operasyon kapsamında 20 masöz ve 11 müşterinin de ifadesi alındı. Yapılan aramalarda müşteri isimleri, telefon numaraları ve meslek bilgilerinin yazılı olduğu çok sayıda ajanda, defter, telefon fihristi, çok sayıda bilgisayar, CD, 2 adet gizli kamera düzeneği ve uyarıcı haplar ele geçirildi. Emniyette işlemleri tamamlanan 27 şüpheli, "Suç işlemek amacıyla örgüt kurmak, yönetmek, üye olmak, fuhuşa aracılık ve yer temin etmek, rüşvet" suçlarından adliyeye sevk edildi.

HÜRRİYET

BİR ÖNCEKİ FUHUŞ BASKININDA NE OLMUŞTU? İŞTE O VİDEO...

MASAJ SALONUNDA FUHUŞ! İŞTE O FOTOĞRAFLAR