MedyaFaresi MedyaFaresi

Masaj salonuna fuhuş baskını

Polisin gözaltına aldığı işyeri sahibi 43 yaşındaki S.T. tutuklandı, masörlük yapan kız kardeşi 37 yaşındaki S.T. İle 29 yaşındaki B.K, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Eklenme: 04 Mayıs 2014 22:13 - Güncelleme: 07 Nisan 2016 19:10

Fatih KARAÇALI / ADANA, (DHA) - ADANA emniyet Müdürülğü Ahlak Bürosu ekipleri, müşterileri ile para karşılığı cinsel ilişkiye giren kadınların çalıştığı masaj salonuna baskın düzenledi. 


Merkez Sarıçam İlçesi’nin İncirlik Yenimahalle’de bulunan bir masaj salonunda masöjlük yapan kadınların para karşılığı müşterileri ile cinsel ilişkiye girdiğini belirledi. İşyerine baskın düzenleyen polis, müşteri ve çalışanları yakaladı. Erkek müşterilerden Ş.Ç, para karşılığı ilişkiye de girdiğini söyledi. Ş.Ç.’nin ifadesi üzerine masaj salonunun sahibi S.T., masör olarak çalışan ve aynı işyeri sahibinin kız kardeşi olan S.T ve B.K gözaltına alındı.

Ahlak Bürosu’ndeki sorgularının ardından adliyeye sevk edilen S.T. ‘para karşılığı fuhuş yaptırmak, fuhuşa yer temin etmek ve aracılık’ suçlarından tutuklandı. Masöj olduklarını ileri süren S.T ile B.K ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.